Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy küszöböljem ki ezt a hibbát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy küszöböljem ki ezt a hibbát?

Figyelt kérdés
Sajnos túl őszínte voltam a párommal, és el mondtam neki, hogy mennyi kapcsolatom volt ő elötte, és azóta ha vita van, vagy próbléma a fejemhez vágja hogy nem véletlenül volt nekem x kapcsolatom mert elviselhetetlen vagyok, és hogy nem véletlenül lettem dobva, holott nem csak engem dobtak hanem én is dobtam másokat, plusz ő is dobva lett. De már bánom hogy ennyire őszínte voltam vele mert vissza él az információval.

#őszínteség,veszteség,vélemények
2020. aug. 31. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha nem ezt, akkor mást vágna a fejedhez
2020. aug. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy szemétség az őszinteséget büntetni, én is jártam így. Azóta szigorúan megválogatom, h kivel vagyok őszinte, és aki nem ment át a szigorú teszten, azzal max az időjárásról beszélgetek, a többit megtartom magamnak.
2020. aug. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Amondó vagyok, hogy legjobb őszintének lenni. Aztán ha valakinek így is kellek, azt úgy veszem, hogy ezt tolerálja. Ha időnként (pl. vita esetén) ezt felhánytorgatja, akkor búcsút intenék neki, mert az ismeretség elején álnokoskodott (talán szerelmes is volt), most pedig megváltozott a nézete.

Mellette az életed csak ilyen felhánytorgatásokkal telne, amit aligha tudsz majd elviselni éveken át.

Ffi.

2020. aug. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor ezen nem tudok változtatni hogy ezt hadja abba?
2020. aug. 31. 11:03
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagytok kisgyerekek. Ilyen korban már nem tudsz valakit lényegesen átnevelni, csakis csiszolódhat egymáshoz két ember. A Te problémád nagyon lényeges dolog egy hosszú kapcsolatra, amit majd a nőd alighanem fejedhez vág minden apró csetepaté esetén. Most is azt teszi. Miért szokna le róla? Ő ilyen.

Búcsúzz el tőle.

Fentebb azt írtam, hogy legjobb az őszinteség. Egy új kapcsolatodban letagadhatnál ugyan pár esetet, de csak akkor tedd, ha ebben a kapcsolatban jól megismeritek egymást, mégpedig annyira, hogy nem fogsz belőle kikívánkozni. Különben jogos lenne a lelkiismeret-furdalásod, hogy becsaptad ezt az új nőt, mert nem mondtad el naki az igazat.

Ffi.

2020. aug. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elég nagy idióta lehet, ha csak ezzel tud érvelni.
2020. okt. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!