Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Huszon-harminc évesen külön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszon-harminc évesen külön szobában alvás?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy a párommal egyszerűen képtelen vagyok aludni. Teljesen más a bioritmusunk, míg én max éjfélkor aludnék és másnap 8kor fent vagyok, ő akár hajnal 4ig is fent van és másnap délután 1-2-ig alszik. Ha dolgozik egy fokkal jobb a helyzet de akkor meg este 11 után pisilni se menjek ki mert felkeltem őt. Nagyon gondolkodom, hogy áthelyezem a székhelyem éjszakára a másik szobába de attól félek, hogy olyanok leszünk mint a nagyszüleim akik szintén külön szobában éltek és alig szóltak egymáshoz. De most hajnal fél4kor is veszekedtünk mert nem talált valamit és direkt hangoskodott, hogy felkeljek.
2020. szept. 1. 09:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

"attól félek, hogy olyanok leszünk mint a nagyszüleim akik szintén külön szobában éltek és alig szóltak egymáshoz"

Túl fiatal vagy ahhoz, hogy arra rendezkedj be, hogy olyannal élj együtt, akihez szólni sincs kedved. Inkább gondold meg, hogy valóban eléggé szeretitek-e egymást, vagy csak azért vagytok-e együtt, hogy ne mondhassák rád, hogy nincs senkid.

2020. szept. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon úgy tűnik, hogy nem a bioritmusotok másságával van a baj, hanem hogy a kedves párod nem normálisan él. Nem próbátatok még higgadtan beszélni erről nappal? Kellene ha még nem tettétek meg. Ha igen, akkor költözz a másik szobába nyugodtan. Ha neki ez kell...
2020. szept. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy hozzá se akarok szólni, hanem egész egyszerűen egy kín szenvedés vele az alvás. Próbáltam vele beszélni kedvesen, veszekedtünk is ebből sokat de semmi. Igazából tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy akik külön alvásnál döntöttek miben változott a kapcsolatuk utána.
2020. szept. 1. 10:11
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem voltunk összekötve semmilyen téren így külön szobában aludtunk ki-ki a maga ritmusa szerint. Nem hiszem h. a jó kapcsolat abból állna ki mikor alszik eszik, mikor vágyik magányra, társaságra. Az igazi kapcsolatok nem ilyen kis 'apróságokból' állnak. Nálunk működött, a lényeg az együtt töltött minőségi idő és odafigyelés, megértés tolerancia.
2020. szept. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Az én férjem alvaszavaros, éjjel nem alszik, csak napközben. Nálunk mondjuk ez úgy van megoldva, hogy amikor én kelek, hajnali 3kor, akkor megy aludni. Soha nem hangoskodik egyikünk sem, tiszteletben tartjuk a masik alvás idejét. Hétvégén nem dolgozom, ilyenkor is kb 3 felé jön lefeküdni. 10 esetből egyszer veszem eszre, hogy feljött, nagyon óvatos mindig, hogy ne ébresszen fel.

A külön szoba jó lehet, bár mondjuk nálatok a párod nem normális, esélyes hohy inkább másik partneren kellene gondolkodni, nem másik szobán.

2020. szept. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"nem talált valamit és direkt hangoskodott, hogy felkeljek."


Itt inkább ezzel lesz a probléma.....

Tudod ha két értelmes embernek van valami gondja, akkor megbeszélik, alkalmazkodnak, figyelnek egymás igényeire, és nem úgy viselkednek hogy csak azért is legyen szar a másiknak ha már nekem nem jó. Értsd: ő nem tud aludni, ezért téged is felkelt. Nem normális.

2020. szept. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6-os: ebben igazad van teljesen.
2020. szept. 1. 10:41
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem az alvással van a probléma hanem azzal hogy te alàrendelt szerepet töltesz be a kapcsolatban.

Az ő abnormàlis èletvitelét neked kell toleràlnod, ráadásul semmibe vesz.

Valószínüleg a szex is arról szól hogy ő mit szeret és hogyan.


Először ezeket kell a helyére tenni.

De az ilyen nem szokott menni, előbb utóbb vàlás a vège.

2020. szept. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
34%

Alapjábanvéve egyágyban alvós párti vagyok.Megértem azokat is,akik nem.Mindkettőnek vannak előnyei,és hátrányai,de ez mindenki döntse el,és a másként alvó párokat meg hagyja békén.


Aludjatok külön.

Mond el a párodnak,hogy téged zavar az ő éjszakai tevékenysége.És mivel amúgy sem egymással foglalkoztok,alhattok külön is,és pont.

Mindenki csinálja a dolgát a másikat nem zavarva.


Azért én nem szaladnék előre,és nem vezetnék le ebből válást.Egy-két hozzászóló azthiszem ezt azért túlkombinálja.


Maradjunk egyelőre az adott problémánál,és ne jussunk már el a külön alvástól a második házasság végéig,ha lehetne kérnem!


Nem lesztek olyanok,mint két öreg.A napalaitok normális mederben mennek.Nembeszélve,hogy este azért "ránézhettek" egymásra ,és jolérezhetitek magatokat.

Csak az alvás ideje alatt nem közösködtök!!

2020. szept. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%

9!


Nem a kulonalvas miatt jutottunk el a válás ötletéhez, hanem azért, mert a Kérdező partnere magasról kakkant a kérdezőre

2020. szept. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!