Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Férjemmel 4 éve vagyunk együtt, van egy másfél éves fiunk, én vele itthon vagyok gyeden.

Pár napja férjem elég aktív víberen, mikor eddig kb sosem használta. Rákérdeztem, majd a választól sokkot kaptam.

Az egyik exével beszélget.

"Szegény" csaj otthon van egyedül a 2éves és a 2 hónapos fiaival. A férje elhanyagolja, barátnői nincsenek, egyedül erzi magát.

Ezért ráírt férjemre, így kezdtek el beszélgetni. 8 éve hogy szakítottak.

Én nagyon kiakadtam, elolvastam az üzeneteket, mert férjem kért meg rá, ne gondoljak semmi rosszra, tényleg csak ilyen milyen napod van, meg én épp ezt meg azt csinálom üzenetek voltak. De akkor is....

Én is egyedül vagyok itthon a gyerekkel, nekem sincsenek nagyon barátaim, tőlem meg egy nap 3x megkérdezi, mit csinálunk, azt ennyi.

Még férjem akadt ki, hogy miért akadok ki ezen. Nekem egy ex azért ex, mert megpróbáltuk, nem jött össze, elfelejtjük egymást...


Szerintetek én reagálom túl?


2020. szept. 1. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Kicsit.
2020. szept. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem reagálod túl. Ne beszélgessen az exével, ne ápolgassa a kis lelkét.
2020. szept. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy túlreagálod, nekem volt olyan kapcsolatom, ahol az ex elment odáig, hogy 3 gyerek mellett játszotta a hattyú halálát, még öngyilkossággal is jött, természetesen nem történt semmi baja. Amikor leállítottam, akkor kiderült, hogy egyértelműen nem barátilag közeledett a nő.
2020. szept. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
#3-as vagyok. Azt kihagytam, hogy a nő gyerekei a házasságából voltak, nem a páromtól.
2020. szept. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk lehet ez is "fontos infó", caak nem írtam bele, a csaj mar nem először ír rá férjemre. De mindig facebookon. Most valamiért a viberen találta be
2020. szept. 1. 16:26
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem reagálod túl! Ő mit szólna, ha te is barátkoznál pasikkal?
2020. szept. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
Mindenképpen becsülendő, hogy elmondta, hogy az exével beszélget. Sokan be sem vallották volna, pont a hiszti elkerülése végett. Ne bántsd ezért a férjed, hanem próbálj meg hozzá valahogy empatikusan közeledni. Megérted, hogy exnek most szar, te is otthon vagy a gyerekkel, és szeretnéd ha a férjed az ex helyett veled törődne. Szerintem ez nem is hisztis, de teljes mértékben érhető magyarázat. Plusz minden egyéb aggályodat kifejezheted, hogy félsz, hogy az ex részéről ez nem csak beszélgetésről szól, stb. Ha túlkapod, és veszekszel emiatt a férjeddel, azzal csak ronthatsz a helyzeten. :/
2020. szept. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!