Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem vallja be ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vallja be ha nem szeret? Vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Januárban megismerkedtem egy férfivel, akivel rögtön elkezdtünk erősen vonzódni egymáshoz, de akkor még nem történt semmi.

Februárban szakított a párjával, mert már hónapok óta nem is szerették egymást elvileg, és a nő meg is csalta.

Márciusban összejöttünk, áprilisban összeköltöztünk mert annyira nem bírtuk egymás nélkül. Nagy szerelem lett hirtelen, júliusig nagyon boldogok voltunk.

Aztán a volt párja elkezdte zaklatni, pénzt vár és zsarolja mindenfélével. Én próbálom támogatni lelkileg, de nem hagyja. Kevesebb lett a szex, bár ugyanúgy igényli hogy vele legyek, és érezteti is hogy szeret, de sokkal kevesebbszer.

Ha nekem van valami bajom, sosem kérdez rá, nem vigasztal.

Én mindig ott vagyok neki.

Régebben mondogatta, hogy mennyire szeret és jó velem, már nem mondja.

Szerintem kiábrándult belőlem. Amikor rákérdeztem, meglepődött és felháborodva mondta hogy ő nagyon is szeret, csak nem mondogatja mert már természetesnek kéne hogy legyen.

De valahogy mégis fura. Nem kifejező, pedig az elején az volt.

Nagyon szeretem, de azt érzem hogy neki ez egy fellángolás volt. De akkor miért nem vallja be?

Azt mondta nem is érti honnan szedem azt, hogy neki valami baja lenne. Váltig állítja, hogy ő ugyanúgy szeret.

De akkor miért kevesebb a puszi, összebújás? Miért változott meg?

Azt mondta, hogy ezt ne vegyem magamra, csak ideges mert a volt párja cseszteti.

Én csak amiatt félek, mert az előző barátom is utólag vallotta be hogy kiszeretett belőlem, amikor már én szakítottam. Hónapokig volt velem úgy, hogy nem szeretett.

Mit tegyek?


2020. aug. 8. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Tehát ez egy kb. hetes probléma, amit egyértelműen az exe okozta zaklatás miatt érzel. Egy kicsit behúzhatnád a kéziféket, és nem tovább generálni benne a feszültséget. Nagyon-nagyon túlreagálod.
2020. aug. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
5 hetes sajnos
2020. aug. 8. 17:40
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Tényleg jó nagy szerelem.. KB ilyen tempoba jön majd a szétköltözés is.. Akkor meg is oldódik minden
2020. aug. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves vagy.
2020. aug. 8. 18:47
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Ez a szerelemtől marha messze van. Te voltàl kívàncsi màsok véleményére.
2020. aug. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor miért mondja, hogy szerelmes? Nem értem. Még ő van kiakadva, hogy nem hiszek neki.
2020. aug. 8. 19:18
 7/10 anonim ***** válasza:
44%

#4, nem kedveskedni jöttünk, bocs.

Valami megváltozott, te magad írod.

Annak még oka van.

Az ex miként tudná zsarolni?

Szerintem sehogy, de hatni rá tud.

Elég erősen, azt látod.

Minden bántás nélkül mondom, hogy ez már nem az, aminek elkezdődött.

2020. aug. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Van egy közös lakásuk, amiben maradt az ex, azzal zsarolja (jelentős anyagi kárt tudna okozni a barátomnak), még a szülei is fenyegetik. Sok idegességet okoznak neki.

Akkor miért nem szakít velem? Vagy ha én hozom fel, hogy az lesz a vége, miért lesz ideges?

2020. aug. 8. 19:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi lenne ha nem ülnél fel a hergelésnek, ha az idegességének nyilvánvaló oka van, amivel csak te vagy tisztában?!
2020. aug. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A károkozás rendőrségi ügy, a fenyegetés is.

Felnőtt nő szülei ugyan mivel fenyegetnek egy felnőtt férfit?

Vagy BAZ megye?

Ahhoz nem értek.

2020. aug. 9. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!