Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normàlis, hogy èn a szexen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normàlis, hogy èn a szexen vagy testi èrintèseken keresztül èrzem csak, hogy szeret-e a màsik?

Figyelt kérdés

Volt egy kapcsolatom, amiben alig volt szex és kevès bùjàst, puszit, ölelgetèst kaptam ès nem is volt köztünk vonzalom, boldogtalan voltam. Pedig egyébként megbecsült, számìthattam rà mindig. De nem szerettem.


Aztán volt egy olyan kapcsolatom, ahol csak szexre kellettem ès pòtléknak. Sok bùjást, simogatàst, puszit kaptam, irtò nagy volt a vonzalom. De egyébként semmi èrzelmi vagy bàrmilyen támogatàs nem volt. Ebben a kapcsolatban mégis boldogabb voltam ès fülig szerelmes.


Normális ez? Màs is tapasztalt ilyesmit?



#szeretetnyelv #testi èrintés
2020. szept. 2. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Ez a szeretetnyelved

. Ajánlom figyelmébe az 5 szeretetnyelv C konyvet

2020. szept. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Keresd meg azt aki mindkettőt megadja.
2020. szept. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van, ahogy előttem mondták, neked az érintés a legfontosabb. Hiába töltötök mondjuk együtt sok időt, ha nincs meg a testiség, az nem ugyanolyan.
2020. szept. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Furcsa
2020. szept. 2. 20:25
 5/6 A kérdező kommentje:
De ha ez ìgy van akkor a szexkapcsolatot könnyen fèlreèrtelmezhetem. Ha én a testi kontaktbòl èrzem csak, hogy szeretnek ès ha ennyivel megelégszem. Ez tényleg normális? Nem akarom elhinni!
2020. szept. 2. 23:02
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért nem jó, mert elhiteted magaddal, hogy szeretnek, holott ez a másiknak simán csak szex.
2020. szept. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!