Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak éreztétek már hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak éreztétek már hogy a nő tőletek várja azt hogy megteremtsétek hogy legyen ház anyagi biztonság?

Figyelt kérdés

Mindketten dolgozunk és eltérő megtakarítódással rendelkezünk.


Ő hozza képeket/mondja a dolgokat pl.házzal kapcsolatban. Én igyekszek spórolni és azon töröm a fejem h h lehetne több..


Ő viszont nem igazán gondolkodik ilyenen. Kitalálta hogy most új képzést kezd; aminek nincs értelme mert miatta nem tud úgy dolgozni. Ezekre meg kellett venni sokmindent és kell is folyamatosan. Nézeget neten mindenféle dolgot (bár nem veszi meg általában)..


2020. szept. 3. 17:49
 1/10 Parasztgyerek ***** válasza:
64%
Ilyen miatt szakítottam, plussz a házimunkába sem segített be. Pedig nem így indult, de hát lakva ismerni ki a másikat igazán. Persze ő a fizuját elszórta minden hónapban, az álmodozás meg ment közben és tőlem várta a csodát. Nem vagyok sugardaddy, vagy mi a fene..
2020. szept. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

De beszèltek erről konkrètabban, hogy mennyitek van rá, miből vesztek vagy akármi?

Vagy ő mutogatja a találatokat, te meg a vállát vonogatod rá?

Èrtelmesen meg kellene ezt beszèlnetek.

2020. szept. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De én hiába mondom hogy 2 3 évig spóroljunk amennyit lehet és utána térjünk vissza rá.

Most nyomjuk meg a dolgot hisz lakhatási költségeink nincsenek.

2020. szept. 3. 18:33
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Mi az hogy spóroljatok amennyit lehet? Mióta mondhatod ezt? Van valami konkrèt terv? Ez nekem így elèggè levegőbe beszèlèsnek tűnik, nem csodálom, hogy nem vesz komolyan.
2020. szept. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk a másik fél is keményen helytáll. Fizeti a sokadik képzését és mellé teszi félre a fizetése felét szinte. A többi megy a közösbe.


Nem hiszem, hogy ez segít a helyzeteden, de ja, van ilyen nő is.

2020. szept. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ennél mi konkrétabbat mondhatnék?
2020. szept. 3. 19:09
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Óvatosan ezzel a csajjal, mert könnyen előfordulhat, hogy "véletlenül " becsúszik nálatok a baba, mert a jelenlegi helyzetben ő így oldaná meg, hogy ne kelljen dolgoznia, meg még pénzt is kapna az államtól. Nálam is volt hasonló szitu. 😡
2020. szept. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mièrt ebben van bármi konkrèt is? Azon kívül, hogy spóroltok ahogy lehet, ami tök megfoghatatlan?

Az megvan, hogy hol, ès kb. mennyit tudtok/akartok rászánni? Hogy jelenleg mennyi össz megtakarításról van, ès hogy mèg mennyi az az mindenkèpp kell a kezdèshez? Hogy havonta ezèrt mennyi a minimum amit fèlre kell tennetek? Mondjuk az általad említett 2-3 èv alatt? Na ezek konkrèt tervek. Az nem terv, hogy spórolunk, aztán majd egyszer valamikor lesz valami, amikor úgy gondolom, vagy úgy látom. 2-en vagytok ebben a kapcsolatban, együtt kell elhatároznotok. Beszèlgettetek erről egyáltalán? Vagy csak folyton lekoptatod, hogy majd majd...

Ne te törd azon a fejed, hogy lehetne több, hanem beszèld meg vele. Hallgasd meg az ő álláspontját is, ès beszèljètek meg, hogy legyen. Èrted, hogy ez mit jelent? Mert nekem úgy tűnik nem.

Elbeszèltek csak egymás mellett. Ő már komolyabban rá akár tèrni a tèmára, mert èrzi, hogy csak az időt húzod.

2020. szept. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem l
2020. szept. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%
8-nak igaza van. A csajod azért nem spórol, mert neki is tiszta, hogy ebből sose lesz közös ház. Te már rég nem akarsz tőle semmit, csak gyáva vagy szakítani.
2020. szept. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!