Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 35 éves férfi mért hiszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 35 éves férfi mért hiszi hogy van esélye egy 17 évesnél?

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 08:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
80%

Bár még csak 34 éves vagyok, de hiszem hogy jövőre sem lesz semmi esélye egy 17 éves lánynak nálam.

Ne értse senki úgy, hogy bármelyik korosztályt többre tartom a másiknál, egyszerűen nem gondolom, hogy 18 év korkülönbség nem áthidalható hosszútávon.

Rövidtáv meg nem érdekelne még egy tinilánnyal sem.

Még akkor sem, ha nem lennék nős.

Jobb mindenkinek egy hozzáillő korúval.

2010. aug. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
44%

mert lehet, hogy tényleg van....főleg ha a lány még apakomplexusos is... én pl 16-17 évesen csak 30 fölöttiekkel feküdtem le, nem vagyok rá büszke, de nem is bántam meg, tanultam belőle, szereztem tapasztalatot, ennyi, és mostanában sem vetnék meg egy 30 fölötti pasit, ha az tényleg bejön és megtetszik, senkinek semmi köze hozzá és senkinek nem okozok semmilyen kárt ezzel...


21/L

2010. aug. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
a fiu elképezstően ronda és 35 éves én meg csak 17 és komolyan azt gondolja hogy én majd beadom neki a derekam? legyne korkülönbség de ne ennyi... :s amugy is nálam a 23 év a korhatár
2010. aug. 7. 16:30
 14/15 anonim válasza:
35 évesen már férfi és nem fiú. Valószínűleg azért hiszi azt, hogy van esélye, mert nem utasítod el határozottan a közeledését. Nyílván tetszik neked, hogy egy érett férfi udvarol, amivel alapvetően nincs is probléma. Működtek és működnek a mai napig kapcsolatok, ekkora korkülönbséggel, de ettől függetlenül osztom a véleményt, hogy ennek az ideje nem 17 éves korban van.
2010. aug. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
igen elnézést hogy lefiúztam amugy egyértelműen kijelentettem , hogy nekem nem tetszik és nem akarok tőle semmit ennek ellenére hívogat...
2010. aug. 13. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!