Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak h ne haragudjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak h ne haragudjon rám a barátom? F o n t o s l e n n e = ( kikéne esetleg engesztelnem?

Figyelt kérdés

barátom haragszik rám. kb 1 hete~ 5 napja találkoztunk, nekem már nagyon hiányzott..a eszélgetésünkből azt szűrte le hogy nem akarom látni, nekem rossz kedvem volt és valahogy elkeztem h emos leszek...de nem is gondoltam 100%ig komolyan, csak kicsit érdekelt h mit fog szólni, meg egyfajta mélyponton voltam. barátom mondta h ezt megjegyezte, foltot hagyott benne...attól tartok h nagyon haragszik rám, és mivan ha nem szeret esetleg szakitani akar? én mindennél jobban szeretem, nem tudom h ő igy van e ezzel ezekután...mit csináljak legközelebb h ne legyen ekkora a feszültség? egy kétségbeesett csaj...help me! thanks!


14 Ł


2010. aug. 6. 11:13
 1/4 nielindi ***** válasza:
nem szorakoznék azzal, h emos leszek... vigyázni kell az ilyen kijelentésekkel. örülj, h ott helyböl nem adott 2 nagy pofont meg egy borotvapengét...
2010. aug. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez az emo dolog tényleg valami vírus. Én meg azt éreztem tegnap, hogy náthás leszek.
2010. aug. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem beszéld meg vele,h csak hülyültél

Hívd fel vagy valami, amúgy lehet neki is szar kedve volt és ennyi az egész.

Én is szoktam hülyeségeket összehordani,ha fáradt vagy rossz kedvü vagyok.

2010. aug. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem gondoltam komolyan..:S szeirntem inkább az van amit a 3. válaszoló mondott..utálom az emot meg minden...csakhát tényleg nagyon szarul voltam...köszi a válaszokat!
2010. aug. 6. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!