Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan engesztelhetném ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engesztelhetném ki hogy ne haragudjon emiatt?

Figyelt kérdés
van egy lány akivel jól kijöttünk,elbeszélgettünk scak egyszer valakihez hasonlítottam ami nagyon negatívan jött le.
2010. okt. 18. 19:19
 1/4 anonim válasza:

szerintem elsősorban kérj tőle bocsánatot és hívd el valahova h megint minden helyre kerüljön

velem is volt hasonló megbeszéltük h nem sértésnek szánta és most is jóban vagyunk

2010. okt. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsánatot kérsz. Ha nem az a hisztis kis p.csa akkor meg nem kell ezt úgy felfújni.
2010. okt. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérj bocsánatot, de szépen ;)


Mellesleg, csupán kíváncsiságból, de kihez hasonlítottad? :)

2010. okt. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha kiszel tündéhez, akkor szerintem már a bocsánatkérés sem segíthet
2010. okt. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!