Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogy tudnám megoldani a problémám a barátnőm nevelőanyjával?

Figyelt kérdés
Sziasztok, segítséget szeretnék kérni tőletek! Több mint 7 hónapja együtt vagyunk barátnőmmel, nagyon szeretjük egymást. Tavaly még egy gimnáziumba jártunk. Azóta leérettségiztem, és elkezdtem építeni a karrierem. Jelenleg is tanulok munka mellett. Sajnos ezek mellet is nagyon nehéz összeegyeztetni bármiféle találkozót mert a legnagyobb probléma nem ezek végett van, ugyanis a lány szülei 6 éve elváltak, ő az édesapjával lakik aki a szakítás után elvett egy másik nőt feleségül. Tudni illik hogy, szinte az összes házimunkát a barátnőmnek kell elvégeznie mert a mostoha anyuka nem csinál semmit egész nap, de ezek mellett még sanyargatja is a lányt. Ha valamire nem jut ideje az iskola és tanulás mellett büntetést kap. Nem tudják mással büntetni, minthogy nem találkozhat velem. Ezek mellett a kistesójára is figyelni kell, mert a mostohaanyuka nem képes rá. Viszont ha összejön egy találkozó az is legtöbbször csak 30 perc és két óra közé esik, mert sajnos haza kell mennie, még akkor is ha épp semmi plussz teendője nincs. Nyáron egy-két alkalommal el tudunk menni fél napra kikapcsolódni, de ezt is nagy vita árán.Találkozni is csak úgy tudunk, hogy minimum 24 órával előtte be kell jelenteni, de akkor is kevés időt engednek. Próbáltam már beszélni vele hogy mi végett van ez,esetleg velem van-e bármi probléma, de értelmes választ sosem kaptam. Mindig ment a szó terelés, meg a barátnőm szidása.. Holott ő, szívét lelkét kiteszi. Mindig mindent megcsinál, máskülönben félelemben tartja. Bármit csinál megdicsérni sosem szokta, mindig inkább szidja és a legapróbb részletekbe is beleköt. Legyen ez házimunka, vagy bármi más. Magánélete nem lehet, azt mondta neki hogy ameddig ő ebben a házban lakik addig mindenről tudni akar, és felejtse el hogy magánélete lesz ott. A magánélet eltiprását annyira komolyan veszi hogy még a privát facebookja sem lehet. Ez így nem élet, és ezzel a sok aljas húzással tönkretesz mindent. Nagyon szeretném hogy javuljon a helyzet de sajnos tehetetlen vagyok, ugyanis a beszéd nem használ, pedig én úgy érte igenis oda tettem magam. Mitévő legyek, kérlek segítsetek nekem!

2020. szept. 8. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az apja nm tudná sínre tenni a nőt a lánya érdekében?

Ez rosszabb, mint Iluska sorsa a János vitézben!

2020. szept. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Apuka hol van? Mint, férfi a férfival többre mennél, ha vele próbálnál többet kommunikálni. Egy férfi jobban szimpatizál a másik férfival, főleg, ha látja, h rendes gyerek vagy és szereted a lányát. Kerüld ki a mostohát. Hátulról támadj, mozgasd a szálakat.
2020. szept. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az apukával, annyi a gond, hogy naphosszat dolgozik, és nem nagyon van tisztában azzal mi megy otthon. Nem mindig tudom elérni én sem sajnos.
2020. szept. 8. 22:16
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a lány? Talán korai, de ha elég idős és anyagilag jól àllsz a lábadon, én magamhoz költöztetném.
2020. szept. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Ez alapján a barátnőd 18-19 éves lehet. Az anyjával mi van? Nem tudna vele lakni (bár gondolom nyomós oka van annak hogy nem vele van)?


A barátnődnek kicsit talpraesettebbnek kéne lennie. Egyrészt beszelhetne az apjával, elmondhatná hogy nem minden van úgy ahogyan azt ő gondolja és a helyzet erősen hajaz egy hamupipőke sztorira kb némi túlzással.


Ez hogy semmi magánszféra sem normális. Nem is értem amúgy, gondolom csak tanul/dolgozik valamit a barátnőd, nem ül egész nap otthon, tehát nem tudja ellenőrizgetni 0-24. Nem tudja megtiltani hogy találkozzatok, az ő haza oké, de suliba/munkába neki is csak kell menni gondolom és nem rak rá nyomkövetőt.


Tehat beszéljen az apjávak és kezdjen el dolgozgatni diákmunka stb hogy tudjon félrerakni esetleg a későbbiekben egy albira pl.

2020. szept. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Koltozz ossze a bnoddel. Csaladjaval szakitsa meg a kapcsolatot..
2020. szept. 9. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Ez alapján a barátnőd 18-19 éves lehet"

Ezt hogy számoltad ki, 5-ös? Kérdező csak azt írta, hogy ő leérettségizett. A csaj koráról semmit sem tudunk, pedig a korrekt válasz érdekében nem ártana.

2020. szept. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7 Igen rém fontos mindenbe belekötni (amúgy félreolvastam). Pkusz reménykedtem hogy ha már a felnőtt kategóriába teszi a kérdést akkor nem egy 14-15 éves kislányról van szó.


De a lényeget tekintve mindegy. A csaj valószínűleg jár iskolába...ami durván 8-tól 3-ig tart. Na most kétlem hogy a mostoha bevinné 8ra és erte menne 3ra. Tehát ha egyedül közlekedik oda-vissza simán meg tudja oldani hogy találkozzanak egy pár órára és mondhatja azt Pirivel megy sütizni.

Nem mondom hogy hazudni kell a szüleinek de az nem normális hogy egy kamasznak ennyi magánélete se legyen hogy 2-3 órát mászkáljon a barátjával.

Amúgy meg egy mostohának nem sok beleszólása kene legyen egy ekkora gyerek "nevelésébe".

Apukának meg tessék beszámolni.

2020. szept. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Erre illik az, hogy gonosz mostoha ;)
2020. szept. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!