Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki, hogy én nem állok készen arra, hogy 3 gyerek nevelőanyja legyek 22 évesen? Mi lehetne a megoldás?

Figyelt kérdés

A barátommal összeköltöztünk, vagyis én költöztem hozzá (ő szerette volna), miután a felesége elköltözött az anyjához a gyerekekkel. Ez még nyáron volt, de a volt feleség egyre jobban bekattant, képtelen feldolgozni a válást, vagy azt, hogy már én is itt vagyok. Már a gyerekekkel sem foglalkozik, csak idegbetegeskedik, ezért a párom szeretné, ha visszaköltöznének ide... A ház maga hatalmas, szóval nem lennénk egymás szájában, külön emeletük van/volt nekik, de azért csak más lenne a helyzet, mint most, amikor kb. csak telefonon beszélnek az apjukkal, velem csak párszor találkoztak.


Nincs velük semmi gondom, de azért 22 évesen nem a nevelőanyaság a fő célom, ráadásul keveset is vagyunk itthon, az életünket nem gyereknevelésre rendeztük be.

Keveset vagyunk itthon, sokat járunk el szórakozni, összejárunk a barátainkkal és utazgatunk mindenfelé.

A gyerekekkel ez kivitelezhetetlen lenne (7, 12 és 16 évesek)...


2016. jan. 16. 16:03
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
81%
Erre nem gondoltál akkor, amikor összejöttél egy nős férfival? Nyilván tudtad, hogy vannak gyerekei.. nem értelek..
2016. jan. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem a 16 éves is tud vigyázni a többire, ha úgy alakul, meg a 12 éves se annyira kicsi már.
2016. jan. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 A kérdező kommentje:
A legnagyobb lányt nem igazán érdekli semmi a vásárláson, sminkelésen és szórakozáson kívül, nem éppen az a segítőkész fajta. Nem ítélem el, mert én is ugyanolyan voltam, mint ő, de rá egy virágot nem lehet bízni, nemhogy gyereket (az apja elmondása szerint).
2016. jan. 16. 16:11
 4/58 anonim ***** válasza:
82%
Hát így, egyszerűen: nem ilyen lovat akartam, nem vállalok ekkora munkát és felelősséget.
2016. jan. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk a gyerekek előbb voltak mint te, és nyilván adott, hogy ha gyerekek vannak akkor azokkal foglalkozni kell az apának. Ha téged zavarnak, el lehet költözni
2016. jan. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
80%

Őszintén. Együtt éltek, meg kell beszélnetek a problémákat.


Teljesen nem tudod majd kivonni magad a gyerekekkel kapcsolatos dolgok alól, ezzel jár hogy egy gyerekes férfival élsz együtt. Ha ezt nem tudod vállalni, költözz el.

2016. jan. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
75%
Edd meg amit főztél.
2016. jan. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
75%

"Ráadásul keveset is vagyunk itthon, az életünket nem gyereknevelésre rendeztük be. "

Sz.pas. Tipikus gazdag, onimado pasi egy fiatal, butus p.ncival az élen. Nyeld le ezt is :),keptelen leszel hozzaszokni.

2016. jan. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
87%

"sokat járunk el szórakozni, összejárunk a barátainkkal és utazgatunk mindenfelé. "


Le lehet pontozni, de az én kis ideális világomban erre RENDSZERESEN elvált szülőként sincs mód. A különélő szülőnek ugyan úgy feladata a gyerek életében való folyamatosan részvétel, ezt nem valósítható folyamatos szórakozással és utazgatással...

2016. jan. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
84%

Ennél a kérdésnél is látszik, mennyivel könnyebb válás után az apának, ha a gyerekek az anyához kerülnek. Az apa nyugodtan csavaroghat, élheti az életét, azt tesz, amit akar. Az anya meg bolonduljon meg a három kicsi gyerekkel.


Kérdező! Szerintem te erre a gyereknevelésre nem vagy még felkészülve, a helyzet meg fogja oldani önmagát, nem fogod sokáig bírni a barátod mellett.

2016. jan. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!