Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha bejön a haverom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha bejön a haverom nevelőanyja?

Figyelt kérdés

A legjobb haverom az apjánál lakik lett egy nevelőanyja pár hónapja, aki az apjától sokkal fiatalabb és baromi jól néz ki még a haverom szerint is. Mindig zavarba jövök, ha ott vagyok náluk és látom vagy hozzám szól, mit kezdjek ezzel? Ez normális?

NORMÁLIS válaszokat kérek, nem beoltást..


2013. jan. 23. 15:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
persze, hogy normális :) fiú vagy, még szép, hogy egy jó nő tetszik. de itt meg kell állni. ennyi
2013. jan. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a nevelőanyja jöjjön be, mint a (nevelő)apja. :) Nincs ezzel semmi baj, idővel kinövöd.
2013. jan. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? És a nő? Amúgy normális, persze, csak ne kezdeményezz.
2013. jan. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
17 leszek ő meg kb 30, de mindegy nyilván nem próbálkozom be, csak tényleg nagyon tetszik, meg olyan kedves és szép..
2013. jan. 23. 15:15
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is 17 éves vagyok ,csak lány,nekem a barátnőm apja tetszik,pedig nem fiatal már :D...

Mikor ott vagyok náluk,velem is beszélget az apuka de hát próbálom kerülni mert hihetetlenül zavarba jövök.

Szerintem nincs azzal baj hogy tetszik,csak maradjon ennyiben a dolog.Egy idő után megszokod majd,nem fogsz ezzel foglalkozni többet.

2013. jan. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Magyarul egyébként úgy mondjuk, hogy "az apjánál fiatalabb". (fiatalabb valakinél - nem pedig fiatalabb valakitől)


És egyébként igen, normális.

2013. jan. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem is bejönnek a MILF-ek, de amúgy tényleg ne csinálj semmit.
2013. jan. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A javítgatás nem érdekel. Többieknek köszi:)
2013. jan. 23. 16:45
 9/12 anonim ***** válasza:
egyértelmű hogy normális,ha a haveroddal megdöngetnétek még az is elmenne normális kategóriába csak egy kicsit perverz,de ha te a haverod meg a haver faterja és a nevelőanya egyszerre hancúroznátok na az már nem normális dolog
2013. jan. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ezen most nevetek:D Hát igen, az már perverz lenne kicsit, inkább az én+ a nő kombinációt választanám.
2013. jan. 23. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!