Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25 év alattiak! Mennyire vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év alattiak! Mennyire vagy megelégedve a párkapcsolatoddal?

Figyelt kérdés
Pozitív, negatív dolgok is érdekelnek!
2020. szept. 9. 12:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Pont most lettem 25.

Pozitívum: örülök, hogy végre egy olyan pasit fogtam ki, akivel egyeznek a céljaink, tudok rá számítani, stb. Persze nem mindenben vagyunk mi sem egyformák.

Negatívum: Annak nem örülök, hogy ennyire új még ez a kapcsolat, arra számítottam, hogy 25 éves koromra már megtalálom azt, akivel már lehet tervezni az összeköltözést, eljegyzést, stb.

2020. szept. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy a 21 éves kiscsaj aki férjhez akar menni?
2020. szept. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

23/f-ként 10-es listán 8-9.

Pozitív: 14 hónapja van egy jól működő, kiegyensúlyozott kapcsolatom ahol a belsőjegyeink és a motivációink egyeznek. Van érdeklődésbeli különbség ami izgivé teszi az egészet, tudunk miért érdeklődni egymásban és egymás nélkül is.

Negatívum: Naaagyon rendetlen a lány :D

2020. szept. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

2-es: 25 éves vagyok, odaírtam, meg kellene tanulni számolni.

1-es válaszoló

2020. szept. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jól mondták itt a gyk-n hogy mindenki a saját szintjén nyomorog. Összehasonlítani nemigen lehet 1kommentjét egy tipikus korabeli fiúéval mert ahhoz kéne párkapcsolat ott is.
2020. szept. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20 évesen mentem hozzá a férjemhez, boldog, felhőtlen mézeshetek voltak azok az évek. 😊
2020. szept. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Vajon miért írjaazt hogy csak voltak
2020. szept. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Semennyire. Sehol egy szupermély, spirituális ember.
2020. szept. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért, hetes, mert azóta eltelt 20 év. Most is boldogok vagyunk, csak már nem a mézesheteket éljük. 😊
2020. szept. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Előny: toleránsak vagyunk mindketten a másikkal. Hobbival, politikai nézetekkel, mindennel. Lehet tervezni a közös jövőt vele, 98%-ban egyezik a jövőképünk. Mindennel lassan haladtunk, megvolt mindennek a saját időszaka, így mindig van újdonság a kapcsolatunkban, nem laposodott el az évek alatt.

Hátrány: ő sem tehet róla, de egyéb okok miatt kicsit elakadt a kapcsolatunk. Idénre terveztünk összeköltözni, de sajnos nem jött össze munkahelyváltás miatt.

2020. szept. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!