Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon zárkózott fiú vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zárkózott fiú vagyok, nem tudok egyáltalán ismerkedni. Vannak olyan lányok akik elfogadnának ilyen fiút?

Figyelt kérdés

Járok pszichológushoz, de nem tudja annak az okát hogy miért vagyok ennyire zárkózott. Tehát nem fog tudni segíteni sajnos. Úgy érzem mintha "hiányozna" az a rész az agyamból ami az ismerkedéshez kell:(

De attól hogy ilyen vagyok még szeretnék barátnőt.


2020. szept. 9. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha belenézel a tükörbe, akkor tetszik amit látsz, elégedett vagy vele, vagy elkeseredsz?
2020. szept. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen. Bár a szemeim egy kicsit szomorúak ezek miatt...
2020. szept. 9. 17:56
 3/7 anonim ***** válasza:

minden akarat kérdése. Lehet félsz az elutasítástól, lehet hogy önbizalomhiányos vagy. Több oka lehet ennek, sajnos pár sorból nem tudjuk megmondani, mi miatt lehet.


Először fogadd el önmagad. Változtass az életeden, ha úgy érzed valami nem oké. Csomó videó van YouTube-on ismerkedés terén, nézegess párat. Bátorság, aztán hajrá.


(de érted, ha zárkózott vagy, meg nem ismerkedsz, akkor most hogy akarsz barátnőt? sajnos vagy nem sajnos, az öledbe nem hullnak csak úgy. Szeretni én is sok mindent szeretnék, - tenni kell érte, akarni kell.) aztán hajrá

2020. szept. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok tenni érte mert úgy érzem hiányzik a fejemből az "ismerkedős rész".
2020. szept. 9. 18:01
 5/7 anonim ***** válasza:
#4: bármilyenné át tudod alakítani az agyadat. Keress rá a "neuroplaszticitás gyakorlatok" kifejezésre a google-on.
2020. szept. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ártana egy másik pszichológust keresni, mert olyan nincs, akin ne lehetne segíteni, vagy legalább diagnózist találni a problémájára (pl lehet autizmus egy formája, de csak mondtam valamit)


És gondolom vannak olyan lányok, akik ezt elfogadják, de az ilyen lányoknak maguknak is megvannak a démonaik, és extra kihívás megismerkedni velük.

De jelenleg szerintem nem a párkapcsolatosdi a legfőbb próblémád.

Barátaid vannak? Mennyit kommunikálsz másokkal? Nem lenne egészséges sem neki, sem neked, ha ő lenne az egész világod és kapcsod a külvilághoz, szóval ha vannak hiányosságaid ilyen téren, akkor először ezen kéne dolgozni.

2020. szept. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem vagy túl vékony vagy, vagy dagi vagy. Mindkettő ellen lehet tenni sporttal. Az meghozza a magabiztosságot, a magabiztosság meg a csajokat.

Így csak a nagyon lepusztult, alacsony, kövér lányokra lehet esélyed.

2020. szept. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!