Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Basztatás-e az, ha szexet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betszy kérdése:

Basztatás-e az, ha szexet vagy puncinyalást kezdeményezek a pasimnál? 24l

Figyelt kérdés
Az elmúlt néhány napban felfokozott állapotban voltam, sokszor jutottak eszembe szexi jelenetek. A párom sajnos nem annyira szexuális, mint én, őt jobban izgatja a munkája. Ennek ellenére én szeretném néha egy kicsit jobban berántani az élvezetek mezejére. Tegnapelőtt kezdeményeztem egy kis simogatással, amivel nem volt sikerem, másnap reggel jeleztem, hogy a örülnék egy kis nyalakodásnak, amire azt a választ kaptam hogy később. Aznap még egyszer tettem egy megjegyzést, hogy milyen izgalmas lenne csinálni vmit egy konkrét helyen. Harmadik nap kaptam egy pilates labdát ajándékba, mert azon ülve szeretnék dolgozni... Viszont mozgatta a fantáziám, hogy milyen jó lenne kipróbálni azt másképp is. Amit csak elnevetgélt, később küldtem neki egy gifet ahol egy faszi egy labdát nyalogat...erre ő kiakadt hogy basztatom őt, ő most nem kívánja és ettől nem is fogja. Viszont nem értem, hogy ha ő nem is, de látja hogy én nagyon, akkor miért olyan kimerítő egy puncinyalás?
2020. szept. 10. 10:42
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem basztatás, de ha egy férfi nem akar szexet, annak sok oka lehet, és egyik sem jó.
2020. szept. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Az a baj h ezeket nem felhivásnak éli meg hanem feladatnak. Velem is volt ilyen, hallani se akartam szexről annyira stresszelt a munkám
2020. szept. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan nem illetek össze szexuálisan, vagy legalábbis most valami miatt nem, ha ő basztatásnak érzi, akkor az is.
2020. szept. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Ha nincs kedvem nekem pl a szexhez, akkor szopni se lesz kedvem, már elnézést!

Ezek az utalásol...nem épp jó, párom az elején mondta, hogy őt ez fuszrálná, amikor meséltem neki, hogy exem is mindig utalgatott. Nekem akkor nem hogy nem jött meg a kedvem, de ha úgy alakult, akkor kötelezőnek éreztem a szexet.

Ez van akinek bejön és van akinek nem, a párodnak látszólag nem.

Nálunk is nekem van nagyobb étvágyam és én vagyok nyitottabb.

Sokat beszéltem erről párommal, elmondtam mikre vagyok.

N28

2020. szept. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Én imádnám, de sajnos a barátnőm nem szokott kezdeményezni, pedig az arcomba nyomhatná a punciját néha.
2020. szept. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudod az a baj, hogy amit te célozgatásnak, pajkosságnak gondolsz, azt ő igen, afféle b@sztatásnak érzi.

Tehát az ő helyzete, gondolkodásmódja, hozzáállása a kulcs. Az miért olyan?? Ezt nézd inkább...🤔 Mi ezt nem tudhatjuk...

2020. szept. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem...Nagyon köszönöm a válaszokat!
2020. szept. 10. 13:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha ezt kérni kell az már jelent valamit.
2020. szept. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szexelni akarsz, akkor mondd meg. Ha a párod nem akar, akkor meg el kell gondolkozni, hogy akarsz-e olyan kapcsolatban maradni, ahol nem egyforma az ilyen terű igényetek.
2020. szept. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Ülj az arcomra és beszéljük meg... ;)
2020. szept. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!