Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok már szerelmes a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok már szerelmes a barátomba?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz a történet...de kérlek segítsetek,hogy mi ez,mert tényleg nem tudom eldönteni,hogy mit akarok.Hogy szeretem-e egyáltalán?Hogy jutottam el idáig?

Amikor járni kezdtünk én nagyon szerelmes voltam belé 1-2 hónap után. Sokat fogalkoztam vele,könnyen elsírtam magam,ha bármi apróságot bántónak éreztem,meglepi sütiket készítettem neki,gyerekeim apjának is bármikor elképzeltem volna. Eközben ő a kezdeti udvarlás után teljesen passzív lett,sokszor emlegette exét is,semmivel nem lepett meg ,átjönni sem akart hozzám gyakran a lustaságra hivatkozva.Teltek a hónapok hiába szóltam neki sokszor,hogy ez így nem oké pár napig változtatott csak.Én meg egyre jobban megkeményedtem,engem sem érdekelt túlzottan már,hogy mikor jön mi van vele.

MAjd most hirtelen egy hete egy ugyanilyen beszélgetésünk után,hogy mondtam neki ezt már nem bírom tovább teljesen szerelmesen viselkedik velem. Folyton keres,amikor velem van kifejezi szerelmét,nagyon cuki tényleg.

De engem megütött azaz érzés,hogy ez kamu a részéről. Mindig modnta nekem,hogy ő nem tud így viselkedni ő nem bújós,de amúgy szeret engem. Erre hirteln most egy hete bújik,írja a cuki sms-eket,mondja is,hogy mennyire szeret,simogat ,este is bújik stb.

Nem értem az egészet.

És az a baj,hogy én meg már annyira átálltam az ő stílusára,hogy jó ha nem találkozunk kit érdekel,legyünk lusták a másikkal szemben én sem megyek,ha fáradt vagyok,én sem írok én sem mondom,én sem lepem meg...és azt vettem észre,hogy hiába ír szépeeket kb nm is érdekel,leolvasom és koknrétan semmit nem érzek,válaszolni sincs kedvem.

Már azt is álmodtam egyik este,hogy ő feküdt az ágyamon zokogott és azt modnta nem szerelmes belém.Én meg csak néztem és nm is sírtam,és nem is zavart,hogy ezt mondja,hanem megsimogattam a homlokát és mondtam ,ez teljesen természetes,ha néha megingunk. -Az jutott eszembe,hogy szerintem én voltam vlaójában az álmomban a barátom és én modntam ezt zokogva,hogy nem szeretem,hogy tudatalatt már így érzek.


Nem tudom mit tegyek,hogy mit modnjak neki? Vagy ,hogy nem fogom-e megbánni,ha elengedem? Hogy jutottm el idáig? Rendesen bűntudatom van,de közben meg haragszom is rá,mert ez miatta lett ilyen...


Veletek esett már meg ilyen??


2020. szept. 11. 08:11
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

10, nem tudom eldönteni. Szabadságra úgymond nem vágyom olyan értelmben,hogy volt nekem pár év amíg tudatosan voltam egyedül,de már abban a szakaszban vagyok,hogy kell egy társ,vágyom rá. De azt nem mondom,hogy őt nem hagynám el semmi áron,mert ha nem működik jobb lesz mással.

Változó, mostanában többször érzem nyűgnek,hamarabb kihoz a sodromból,beszélek vele kicsit durván ... és tudom,hogy amikor én szerlemes vagyok még egy hülye sem hagyja el a számat és végletekig alkalmazkodok. Ebből is gondolom,hogy itt valami nagyon nem stimmel már. Persze nem folyamatos ezaz érzés,amikor együtt vagyunk és aranyos,kedves velem olyankor nem érzem rosszul magam általában.

2020. szept. 11. 10:51
 12/12 anonim ***** válasza:

#7 Szerintem elég bután gondolkodik, nem tudnám sajnálni őt emiatt, miközben nyiltan vállalja, hogy ki használ téged.

Ő is miért nem szakított az exével anno? Saját magát tette akkor ilyen helyzetbe és ezért sem az “életet”, sem pedig a jelenlegi barátnőjét nem kellene okolni.


Ha így viszonyulna hozzám valaki, akkor én is inkább szakítanék, mert nevetséges ez a mártírkodás, amikor valaki áldozati szerepbe helyezi magát, mert nem viszonozták az érzéseit.. közben ő meg nem értékeli magát annyira, hogy kiszálljon egy ilyen kapcsolatból. Másokra mutogatás s az ex kibeszélése helyett én inkább a saját önértékelésemet próbálnám rendbe tenni, s személyes fejlődésemre koncentrálnék. Amit a barátod csinál, az csak gyerekes játszmázás, mert “megbántották szegénykét, s le kell vezesse valakin”, de ez sehova sem vezet..

2020. szept. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!