Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A féltékenység tönkreteszi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A féltékenység tönkreteszi a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Nem tudok bízni benne. És hangot is adok neki. Szakadék szélén vagyunk. Hogy tudnék újra bízni?
2020. szept. 11. 17:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen mértékben szerintem tönkreteheti. A kapcsolatnak a bizalomra kell épülnie. Ha ez nincs meg, akkor borul az egész.
2020. szept. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
90%
Nincs értelme a féltékenykedésnek. Ha valaki meg akar csalni, úgyis meg fog, ha féltékeny vagy, ha nem.
2020. szept. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Jól sejted: a meggyőződés nélküli, azaz feltételezett, féltékenység előbb-utóbb tönkre teszi a kapcsolatot!

Mit tesz akkor, amikor Te úgy ítéled meg, hogy csorgó nyállal nézi a nőket?

2020. szept. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Azt mondja, hogy jelentéktelen. Szeret és csak engem akar.
2020. szept. 12. 12:17
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Előbbi válaszom óta írtál, de nem feleltél a kérdésemre (ha nem akarsz, ne válaszolj):

"Mit tesz akkor, amikor Te úgy ítéled meg, hogy csorgó nyállal nézi a nőket?"

2020. szept. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret és csak téged akar, nem kéne megkérdőjelezned. Egyébként valóban érdekelne engem is ssaa kérdésére a válasz. Kapcsolatban hajlamosak vagyunk eltúlozni a dolgokat.
2020. szept. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!