Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek sok ez a korkülönb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sok ez a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Két hónapja összejöttem egy 22 éves hölggyel én 32 éves vagyok. Megvannak a céljaim az életben van biztos munkahelyem és szeretnék családot alapítani. A probléma az hogy kicsit zavar ez a 10 év korkülönbség és azt tapasztalom hogy kicsit gyerekes a hölgy viselkedése. Ha picit borostásabb az arcom és puszit adok akkor az nem jó mert szúr.Amikor dolgozok elmondom neki hogy mikor vagyok nappalos vagy éjszakás de elfelejti. És ami bosszant hogy mindig a volt pasijairól beszél

2020. szept. 12. 12:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ea fordítva az lenne?? Ha mondjuk a nő 32 a fiú meg 22?
2020. szept. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló. Látom nagyon jól ismersz hogy így ítélkezel hogy milyen férfi vagyok. Hidd el nem vagyok egy rossz ember. Normális véleményekre vagyok kíváncsi. Nem vagyok férfi? Miért jah persze mert nem vagyok egy divatosan öltözködő ecset fejű pasi. 19 éves korom óta dolgozok nincs káros szenvedélyem nem járok bulizni és elismernek a munkahelyemen és nem tartanak rossz embernek a barátaim
2020. szept. 12. 13:42
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem sok a 10 év.
2020. szept. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
31%

12.-re, a kérdezőnek.


Azért nem vagy FÉRFI, mert egy férfi nem ír ki ilyen kérdést, hanem vagy dugja, vagy rúgja a csajt, és nem itt kér véleményezést, 12 éves idegenektől.

2020. szept. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Johi2 ***** válasza:

Kedves Kérdező !

A 10 év nem sok. A hölgy zsarolni próbál vagy féltékennyé akar tenni azzal hogy a volt pasijáról áradozik. Vágj bele nyugodtan. Úgy tűnik becsületes dolgos ember vagy.Az idő meghozza a megoldást.

2020. szept. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Belefér.
2020. szept. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Csak a személyiség számít.
2020. szept. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!