Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mijert csinalta ezt?

Figyelt kérdés
SZoval olyan van,hogy reggebben jartam egy fiuval,akivel kesobb leg jobb baratok maradtunk,nagyon sokaig,7honapja o a legjobb fiu baratom,mindent elmondtam neki,ö is nekem,de azt midnig tudtam,hogy ö tobett erez irantam,de en nem akartam vele jarni,nem akartam komoly kapcsolatot.De multkor meg be vallotta,hogy szeret,imad velem lenni.ES eklezdtunk jarni,egy hete kb,mert kozbe en is ekeztem erezni iranta tobbett.Erre tegnap se szó se beszed ,azt mondta nekem,hogy szerinte szakitsunk,es remeli h nem haragszom meg,fel alt,es elment.ja es tegnap raadasul a szuli napom volt:SSzoval mijert tehette?
2010. aug. 6. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
azért mert nemvolt raktáron a magyar helyesírási szótár legújabb példánya és így nincs mivel pofán csapnia téged
2010. aug. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudok irni, csak siettem.Szóval bocsi
2010. aug. 6. 17:21
 3/6 anonim ***** válasza:
persze hogy tucc hejesn irní csak sietéll...
2010. aug. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most mér kell iennek lenni?
2010. aug. 6. 17:59
 5/6 anonim ***** válasza:
kicsit lógj rajta.(MSN,SMS)és kérdezd mi a baj,és hogy te szereted,meg minden.Meg nem értesz semmit.és ha elmondja akkor visszajössz ide és leirod amit mondott és akkor további help!!na byebye
2010. aug. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
MIÉRT b_szdmeg.
2010. aug. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!