Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem birom már tovább. annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem birom már tovább. annyira rossz ez az egész. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Másfél éves kapcsimnak lett vége:( a barátom szakított velem de tulajdonképpen nem volt semmi baj csak néha veszekedtünk (miattam) De pont azért mert annyira szeretem és ő meg dolgozik és a munkája miatt nagyon keveset tudunk találkozni nekem meg itt a nyári szünet és én meg mindig vele akartam volna lenni és kb egy héten egyszer kétszer taliztunk csak (24 éves én 20 vagyok) Azt mondta h elege lett a hülyeségeimből:( Szakítás után próbáltam másokkal foglalkozni és akkor ő már teljesen ki volt akadva és írta h ő nem keresett mást és nincs senkije De én sem mert nekem csak ő kell.Minden nap ír nekem msnen de nem viselkedik úgy mintha még szeretne tőlem valamit, viszont mindenkire féltékeny... Vissza akarom szerezni:( Annyira rossz nélküle...Mit csináljak?
2010. aug. 6. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy újabb Istenbarma, aki azt hiszi menő írásjelek nélkül írni....nem, nem az.
2010. aug. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezzel tényleg nagyon sokat segítettél . Köszönöm szépen;)
2010. aug. 6. 17:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Kvára szeretheted, ha szakítás után azonnal másokkal akartál próbálkozni....
2010. aug. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Másokkal voltam... azért h ne vele foglalkozzak de ez nem azt jelenti hogy össze is jöttem vkivel.
2010. aug. 6. 17:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Legalább megtanulod egy életre: ne viselkedj mégegyszer úgy, hogy elege legyen belőled a pasiknak.


A lányok valahogyan mindig elfeletik, hogy sokkal több nő él a Földön, mint férfi, ezért a férfiaknak van miből választania és egy bizonyos tűréshatár után sokkal könnyebben vált partnert, keres egy kevésbé idiótát.

2010. aug. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!