Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha türelmetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha türelmetlen vagyok és családot szeretnék 30-hoz közel?

Figyelt kérdés

Gyökeresen megváltoztak bennem az érzések.

Eddig nem szerettem a gyerekeket, a közelükben sem szerettem lenni még pár éve.

Mostanában pedig folyton a család alapításon gondolkozok.

Nemrég kezdtük újra a kapcsoltunkat az exemmel, de úgy érzem nagyon lassan halad minden.

Talán már nem is érdeklem igazán.

Én viszont már egyre türelmetlenebb vagyok, bennem is ketyeg az a bizonyos biológiai óra.

Tudja mit szeretnék, beszéltünk is már erről, mégis úgy érzem nincsenek párhuzamban a szavak és a tettek.

Jobb lenne újra szakítanom?

28N


2020. jún. 28. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
Cumák-pacák. 😃
2020. jún. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Szerezz macskákat.
2020. jún. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%

A szavak semmik. A valóság a cselekedet. Ebből indulj ki és vedd kezedbe az életedet. A többi már rajtad áll. Ha zárni kell valamit, mert csak szavak vannak, netalán rá is jöttél már, hogy átver, akkor nem kérdés, hogy zárni kell a soraidat, bármennyire is szereted. Inkább szó nélkül tünj el, ha tudod, hogy képtelen lennél személyesen elküldeni, és köpködjenek rád, hogy te vagy a szemét, mint sem 10 év múlva állsz fel. Se család, se semmi, hanem az üres 4 fal.Egyedül.

A család az kincs, senki és semmi nem pótólja, és bármennyire is vannak nagyon nehéz helyzetek alkalmanként, akkor sem cserélné el az ember az életét, mert velük egy egész.

2020. jún. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Ilyen kapcsolatba eszedbe ne jusson szülni.
2020. jún. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
4 Ha eltudja egyedül tartani a gyereket, akkor senkinek semmi köze ahhoz, hogy ő mit csinál a gyermekével. A férfi ne tudjon róla, mert akkor problémák tömkelegét veszi a nyakába, és kiteszi a gyermekét minden jöttment szemétnek. Senkinek semmi köze hozzá, hogy mit kezd az életével, és lesz-e gyermeke, vagy sem az illetőtől.
2020. jún. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

Vállalj felelőtlenül gyereket fél év után egy gyakorlatilag ismeretlen palival ahogy a magadfajta ösztönlények szokták akik nem tudják a gyerek érdekét nézni...

Ha új kapcsolatba kezdesz akkor is elfelejtheted a gyereket még 3-4 évig ha nem a nagy semmire akarsz szülni, ezzel jobb ha számolsz.

2020. jún. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6 Úgy látszik magadból indulsz ki-mint látható:D Sajnálom, én más vagyok mint te. Hála Istennek.
2020. jún. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Savlekotő ***** válasza:
100%

Mert rád jött a fészekrakó hormon,bárki jó lesz apának,de ez átmeneti is lehet,jól gondold meg,mert a gyerek nem plüss amit a sarokba vágsz ha megint rád jön a dili hogy utálod a gyerekeket,a pasi meg nem spermabank.. Valószínű érzi hogy csak baba projektre kell,mert épp a hormonok dúlnak. Ennek jó vége nem lesz,és megint egy gyerek fog rábaxni....

70F

2020. jún. 29. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!