Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok nőt erre cserélnek majd le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nőt erre cserélnek majd le?

Figyelt kérdés

Erről a videóról jutott eszembe a téma. https://www.youtube.com/watch?v=58WPqsRaX7s


Egyre élethűbb szexrobotok jönnek létre. Most még lehet, hogy durvának tűnik, de amilyen ütemben fejlődik a technológia, könnyen lehet, hogy 1-2 évtizeden belül olyan valóságos szexrobotokat fognak gyártani, ami már közel azt az élményt tudja nyújtani, mint egy valódi nő.

Mint azt tudjuk, a férfiak jelentős része legfőképpen szex miatt tart barátnőt. Sőt, sokan vannak, akik saját bevallásuk szerint a p.nci miatt hajlandóak csak elviselni a barátnőiket, és az ők igényeit teljesíteni.

Ha ezek a robotok a szex iránti vágyat sok férfi esetén teljesíteni tudják igazi nő helyett, akkor az azt jelenti, hogy több nő maradhat egyedül.

Lehet azt mondani, hogy robotot nők is vehetnek maguknak, de egy nő mást akar egy férfitól. Egy férfi egyedül is jól boldogul a világban, általában jobban keresnek, kiegyensúlyozott életvitelt tudnak folytatni és nő csak egy társ, sokaknak csak szextárs. Egy nő pedig általában sokkal több mást akar még a kapcsolatból, mint a szex. Egy jól kereső gazdag férfit, aki biztonságot nyújt, etc... ezt egy robot nem tudja megadni. Sőt, maga a robot is drága, amit meg kell venni. Ezzel arra akarok kilyukadni, hogy a férfiak számára a nőket sokkal könnyebben helyettesíteni tud egy valóságos robot a szex iránti igényért, mint egy nő igényeit egy robot férfi.

Ha ez széles körben elterjed, márpedig van rá esély (sőt, egészen biztos, csak az a kérdés, hogy mikor), akkor jelentős mértékű változás is bekövetkezhet az úgynevezett "szexpiaci értékben". Tudom, nem ennyire materialista a világ és létezik még olyan, hogy érzelem, szerencsére, de ha széles körben elterjed, bizony kevesebb igény lesz a fiatal és szép nőkre, akik mostanában túl sokat várnak el a p.nciért cserébe, csak mert megtehetik, mert nagy rájuk a kereslet és nagy pozitív diszkriminációban részesülnek, ezért van az, hogy a 10-es skálán 5-ös nő is minimum 8-as férfit akar kapni és meg is kapja. Igaz, ez csak 30 éves kor alatt van így, utána megfordul.

Tudom, nagyon materialista megközelítés, nem ennyire lesarkított a világ, de van benne nagy részigazság.



2020. szept. 15. 18:40
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/162 anonim ***** válasza:
27%

78:

Valójában rendszerint a nők azok, akik sokkal jobban akarnak gyereket, a férfiak csak megadják nekik, amit akarnak.

A férfiak többsége, ha választhatna, nem feltétlenül akarna gyereket nevelni és családban élni, ezt a nők erőltetik rájuk, ahogy a házasságot is.


A férfiak túlnyomó többsége alapvetően szexet akar - az alapösztön nálunk a minél több nőt megdugás, nem a gyereknevelés, nektek az alapösztön az elérhető legmagasabb státuszú kantól teherbeesés, gyerekszülés és annak felnevelése.


(És még mielőtt a nagy eszeddel megint egy személyes példát hozol, hogy de a szomszéd Mariéknál a Józsi akarta jobban - egyrészt senkit se érdekel, másrészt egyetlen ellenpélda nem cáfol statisztikailag, biológiailag, pszichológiailag kimutatható különbségeket a két nem között)


Szóval hiába kábítod magadat azzal, hogy a férfiak túlnyomó többsége úgysem nyergel át a szexrobotokra - ez csak a szexbabák élethűségétől függ.

Ha egy szexrobot egy szexuális aktus során nagyjából ugyanazt az élményt tudja majd nyújtani, mint egy hús-vér nő, akkor az a férfiak elég nagy részének már egy vonzóbb lehetőség lesz, mint egy hús-vér nő.

Mi nem vágyunk arra, hogy ott nyivákogjon körülöttünk egy gyerek éjjel-nappal, éveken át. Nem vágyunk arra, hogy kivigyük a játszótérre, és lökdössük a hintában.

Nem vágyunk arra, hogy tutujgassuk, puszilgassuk, mi nem olvadozunk egy kisbabától, ahogy a nők szokták, ahogy meglátják egy rokon gyerekét, hogy "jaaj, de cukiiii, hadd fogjam meeeg".

Mi nem vágyunk arra, hogy este fél órán át hallgassuk tőletek a teljesen irreleváns információ-áradatot, hogy mi történt aznap a munkában, vagy milyen csini rucit láttatok a boltban.

Nem vágyunk arra, hogy 2-3 órán át keringjünk a hétvégi nagybevásárlásnál a teszkóban, ahelyett, hogy gyorsan letudnánk 20 perc alatt az egészet.


Ez mind csak nyűg a nyakunkon cserébe azért, hogy szexhez jussunk.


Arra sincs különösebben nagy szükségünk, hogy beszélgessünk veletek, vannak barátaink, haverjaink.


Tudom, most azt gondolod, hogy a te pasid biztos nem ilyen; de, több, mint 90% esélye van, hogy ilyen, csak nyilván nem fogja a szemedbe mondani, ez is egy olyan élethazugság, egy színjáték, amit a mai párkapcsolati modellben kénytelenek vagyunk eljátszani, néhány pali még maga is elhiszi.


És már megint csak a női gondolkodást vetíted ki ránk, de jobb, ha tudod, hogy mi mások vagyunk, mi nem szoktunk ilyeneken aggodalmaskodni, hogy majd 80 évesen ki nyitja ránk az ajtót. Mi ezt leszarjuk.

2020. szept. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/162 anonim ***** válasza:
84%

#70:

Hmmm...Te csak azért vagy udvarias egy nővel, mert puncit remélsz?

Tudod, ez se fog hiányozni.

2020. szept. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/162 anonim ***** válasza:
77%
Egyre nem kaptam választ: miért nem vettetek már élethű szexbabát? Majdnem ugyanolyan. Olcsóbb, elérhető, csak megrendeled és megkapod.
2020. szept. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/162 anonim ***** válasza:
23%

83:

Azért, mert ez nem személyesen rólunk szól, mi most itt egy társadalmi jelenséget próbálunk megtárgyalni, csak ti vagytok mérnök létetekre ezen a kretén szinten, vagy csak annyira egoisták vagytok, hogy azt hiszitek, hogy körülöttetek forog az univerzum, és még arra sem vagytok képesek, hogy a saját személyetektől elvonatkoztatva tudjatok érvelni bármivel kapcsolatban.


Ennyit rólad tee, mérnökasszony, én nem tudom, ki a tököm adott neked mérnökdiplomát, de hogy pippantottál érte, az hótziher, mert nem létezik, hogy egy ennyire korlátolt, ostoba barom mérnökdiplomát szerezzen.

Legfeljebb valami elcseszett afrikai banánköztársaság kamuegyetemén.

2020. szept. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/162 anonim ***** válasza:
82%

Nem én írtam, hogy mérnök vagyok. ;)


Ti egy társadalmi "jelenséget" miért a saját frusztrációtokon keresztül akartok látni?

Miért hiszitek, hogy mindenkinek nyűg elviselnie a csajt a pi.na körül, és csak szexért cserébe kedvesek bárkivel? A legtöbb férfi ugyanis kapcsolatban van. Sőt, házas, családapa, és mèg élvezi is. Miért rúgná fel valaki a családi életét pár kg műanyagért? Mert sose lesz 40? Sose fàj a feje?

Akinek ennyi kell, az nyugodtan vegyen robotot, guminőt, műpuncit, és cserélgessék egymás közt, mint a focis kártyát. A nők csak nyernek, ha kikerülnek az egyenletből, és csak az keres nőt, aki társat és családot szeretne.

2020. szept. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/162 anonim ***** válasza:
90%

"A férfiak többsége, ha választhatna, nem feltétlenül akarna gyereket nevelni és családban élni, ezt a nők erőltetik rájuk, ahogy a házasságot is."


Ez egész egyszerűen ostobaság.

2020. szept. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/162 anonim ***** válasza:
82%

"mi most itt egy társadalmi jelenséget próbálunk megtárgyalni"


Nincs ilyen társadalmi jelenség.

Egyedül a rosszindulat, a káröröm és a frusztráltság szól belőletek, és azon élvezkedtek, hogy "jajj, milyen sz.r lesz majd a nőknek, mindezt buta, korlátolt formában.

Ráadásul a többi férfit is arra a primitív, ösztön szintre helyezitek, ahol ti éltek a sivár lelkivilágotokkal.

2020. szept. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/162 anonim ***** válasza:
25%

Nem nekem írtál, de ez nem saját frusztráció. Ezek eléggé szájon forgó dolgok mint a végtelen beszéd a semmiről vagy a 13 évvel ezelőtti sérelmek emlegetése.


"Miért hiszitek, hogy mindenkinek nyűg elviselnie a csajt a pi.na körül, és csak szexért cserébe kedvesek bárkivel?"

Nem nyűg. A normális 20-30%-ot nem. Amúgy szerinted kivel kedvesebbek a pasik? A jó csajjal, vagy a 40 kiló felesleggel küzdővel? Na ha megvan akkor szerinted melyiket dugnák meg?


Ez a társtalálás pedig egy romantikus baromság. Rengeteg válás van és rengeteg megkopasztás, megcsalás stb. Tehát olyan mintha beülnél 5 golyóval oroszrulettezni.


"Ez egész egyszerűen ostobaság."

Oké egy kérdés. Hány férfi kérdezgette a lányt a házasságról? Hány férfi kérdezgeti a nőt a gyerekekről?

Szerintem a férfiak 10-20%-a kezdeményezi ezeket a témákat, mint megtörténő dolgok. Úgy pedig, hogy erre ne is számíts az pedig legalább ennyi.

2020. szept. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/162 A kérdező kommentje:
Hűha mennyi femináci fordul meg erre. Szegények hazugságban élnek és nem veszik észre, hogy ők a nőknek az egyik legboldogtalanabb rétege, és okkal.
2020. szept. 16. 19:24
 90/162 anonim ***** válasza:
50%

87-es

Állj, állj, állj!

Feltevésként tételezzük fel (bár tudom először nehéz lesz), hogy nem 2 csoport van. A jó emberek, a nő gyűlölők. Tételezzük fel ez olyan mint egy színsáv feketétől fehérig.

Társadalmi jelenség MÉG nincs, de lehet hiszen nem hiába fektetnek bele nagy pénzt. Nyilván számítanak egy ilyen piacra.


Én, és szerintem a normálisabban gondolkodók közül kevesen élvezkednénk ilyenen, ezt is fogadd el és kevesen is élvezkedünk. Persze van egy retardált réteg, de az hol nincs?


Nem helyezünk senkit sehova.

Az a probléma, hogy sokan nem fogják fel, hogy a nő nem ugyan az mint a férfi és sokan sok mindent elfogadnak csak azért a 10 percért.

Nem véletlenül alakult ki a friendzone kifejezés, ahol még mindig reménykedik a srác, hogy lehet esélye így egy lelki szemetesnek használja a srácot.

Nekem is volt egy haverom, aki furikázta a csajt aki tetszett neki stb stb aztán a csaj meg mellette cserélgette a pasikat. Szerinted csúnya volt a csaj? Nem. Többet akart a srác? Igen. Lett valami? Nem.

Összejött a csaj egy másik sráccal, végül a csaj még irkálta neki a szerelmi életét a gyerek elengedte aztán azóta ha 2-3 havonta üzenetváltás van.

2020. szept. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!