Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A bnőm flörtöl előttem, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bnőm flörtöl előttem, és képes nézni a pasikat előttem. Persze, ő letagadja. Pedig visszamosolyog, jó, h nem teloszámot cserélnek. Bezzeg ha megemlitem, én vagyok a hibás. Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés
hello! 17éves fiú vagyok és van egy gyönyörű bnőm. Azthiszem szeret, de állandóan flörtölget, itt-ott, amerre csak jár. Még képes előttem is. Egyszer még anyám előtt is flörtölt valakivel. ő letagadja, én meg naiv vagyok. Mostanában jár fitnesterembe is, és azt csak hallok, h ez a pasi mit csinál meg az a pasi. Nekem elegem van belőle, de szeretem. Strandon is állandóan jár a szeme, mikor meg szóvá teszem, akko alap, h letagadja és még ő van megsértődve. Sajnos nekem nincs akkora vonzerőm, h visszavághassak neki. ez egy tipikus nem túl vonzó fiú, csinos, gyönöyrű lány felállás. De szeretem, csak tanácstalan vagyok! Miért csinálja ezt velem?
2008. aug. 15. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát figy ez ismerős helyzet. Itt egy valamit nagyon nem kéne csinálni és papuccsá válni. Mond meg neki hogy mi a helyzet vagy menjen a francba. Mond meg hogy téged ez zavar..mondjuk kit nem zavarna. A lényeg hogy ne alázkodj meg és ne könyörögj neki mert eláshatod magad.
2008. aug. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi, ez akkoris ciki, és úgy letud lombozni....de hiába mondom, a csávókák megtalálják, ő meg visszaszemez, mosolyog. lehet nem kéne komolyan vennem, de én belezúgtam....de ő valószinűleg nem én belém...
2008. aug. 15. 13:39
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

És helyzeten pedig ne kezdj el számonkérni mert a pasikkal együtt fog kiröhögni és leégetni a csaj...egyszerűen otthon szépen hozd fel a témát és ha terelni akar akkor legyél kemény és olvass be neki. Ha megpróbál érzelmileg zsarolni akkor meg vágj közbe és mond meg neki hogy fejezze be ezt és most vagy megbecsül téged vagy ott az ajtó, vissza se jöjjön.

Ha el is küldöd nem fog elmenni ha szeret...talán meg is érne neked egy próbát. Ebből kiderülne az igazság

2008. aug. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de ebben az a pláne,h letagadja. ráadásul,igy szeret, úgy szeret, otthon mikor2en vagyunk, még akkoris ritka esetben ugrik a nyakamba. szte ő nem érzelmes tipus. sztem meg minden csaj érzelgős tipus. ezt azért 9hónap után már kimutatná, de sztem,megtenné, ha érezne valamit.mondanilehet bármit........
2008. aug. 15. 14:00
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a mai tinilányok ilyenek...persze tisztelet a kivételnek. Szép a barátnőd, és nagyon élvezi, hogy férfiak körüldongják, és amint írtad él is a helyzettel. Nem akarlak megbántani, de ez nem a szerelem jele. Szerintem hiába próbálnád ezt megbeszélni vele, nem változna semmi, mivel szerintem még fiatal, és élni akarja az idejét.

Komoly gondolkodású fiúnak tartalak, talán keress egy olyan lányt, aki hasonlóank komoly kapcsolatot szeretne.

Sok sikert!

Petranova

2008. aug. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsaidat, megfogadom. akkor jól tartja a mondás, h a jókat mindig csak kihasználják. én tényleg midnent megtettem érte, a szülei is imádnak, de az a kér, h a lány nem annyira. de én szeretem, előbb leülök vele beszélgetni, hátha lehet menteni valamicskét...köszi mindent;)
2008. aug. 15. 14:07
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
azért csinálja mert jót tesz az önbizalmának meg a hiúságának ha talán vissza is mosolyognak rá...de szerintem sok azért is mosolyog vissza h megállapítsa milyen hülye picsa is a bnőd már bocs...h ott van mellette a pasija és mégis ezt műveli.Képzeld el ha nem vagy ott...
2008. aug. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jogos feltevés, de inkább nem gondolok bele, mien is, ha nem vagyok ott. amiről nem tudok az nem fáj. nah de amiről ő nem tudxD.....:p az neki sem fog fájni. a kommentjeitekből rájöttem, az ien lányokat nem szabad komolyan venni:)
2008. aug. 15. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!