Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok nőt erre cserélnek majd le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nőt erre cserélnek majd le?

Figyelt kérdés

Erről a videóról jutott eszembe a téma. https://www.youtube.com/watch?v=58WPqsRaX7s


Egyre élethűbb szexrobotok jönnek létre. Most még lehet, hogy durvának tűnik, de amilyen ütemben fejlődik a technológia, könnyen lehet, hogy 1-2 évtizeden belül olyan valóságos szexrobotokat fognak gyártani, ami már közel azt az élményt tudja nyújtani, mint egy valódi nő.

Mint azt tudjuk, a férfiak jelentős része legfőképpen szex miatt tart barátnőt. Sőt, sokan vannak, akik saját bevallásuk szerint a p.nci miatt hajlandóak csak elviselni a barátnőiket, és az ők igényeit teljesíteni.

Ha ezek a robotok a szex iránti vágyat sok férfi esetén teljesíteni tudják igazi nő helyett, akkor az azt jelenti, hogy több nő maradhat egyedül.

Lehet azt mondani, hogy robotot nők is vehetnek maguknak, de egy nő mást akar egy férfitól. Egy férfi egyedül is jól boldogul a világban, általában jobban keresnek, kiegyensúlyozott életvitelt tudnak folytatni és nő csak egy társ, sokaknak csak szextárs. Egy nő pedig általában sokkal több mást akar még a kapcsolatból, mint a szex. Egy jól kereső gazdag férfit, aki biztonságot nyújt, etc... ezt egy robot nem tudja megadni. Sőt, maga a robot is drága, amit meg kell venni. Ezzel arra akarok kilyukadni, hogy a férfiak számára a nőket sokkal könnyebben helyettesíteni tud egy valóságos robot a szex iránti igényért, mint egy nő igényeit egy robot férfi.

Ha ez széles körben elterjed, márpedig van rá esély (sőt, egészen biztos, csak az a kérdés, hogy mikor), akkor jelentős mértékű változás is bekövetkezhet az úgynevezett "szexpiaci értékben". Tudom, nem ennyire materialista a világ és létezik még olyan, hogy érzelem, szerencsére, de ha széles körben elterjed, bizony kevesebb igény lesz a fiatal és szép nőkre, akik mostanában túl sokat várnak el a p.nciért cserébe, csak mert megtehetik, mert nagy rájuk a kereslet és nagy pozitív diszkriminációban részesülnek, ezért van az, hogy a 10-es skálán 5-ös nő is minimum 8-as férfit akar kapni és meg is kapja. Igaz, ez csak 30 éves kor alatt van így, utána megfordul.

Tudom, nagyon materialista megközelítés, nem ennyire lesarkított a világ, de van benne nagy részigazság.



2020. szept. 15. 18:40
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/162 anonim ***** válasza:
73%

"

"lemondhatnak mindenféle előjogukról, amit pusztán a nőiségük folytán biztosít nekik a társadalom, pl. előreengedés, nehéz dolgok cipelésének átvétele" "


Erről mindenki boldogan lemond, ha helyette valóban egyenlően kezelnál őket a munkahelyen, mert arra, hogy kulimunkára vegyenek fel valakit a jó mellei miatt, senki nem vágyik.

2020. szept. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/162 anonim ***** válasza:
30%

57

Vannak érdekes gondolataid.

Az elszállás nem ebben keresendő, vagyis nem csak ebben.

A nők jelentős többsége ki sem megy az utcára smink nélkül ami már egy önámítás, hogy milyen szép vagyok smink nélkül. Ehhez bekerül még mondjuk a push up melltartó esetleg az ilyen olyan plasztika és a retusálás majd erre kapja a lájkokat. Sok nőn ha annyi smink lenne mint amennyi a férfiakon, hát igencsak nem azon a "szinten" lennének mint most.


Van egy "elemzés", hogy ki hogy választ párt. Ha van egy 10-es skála akkor mondjuk azt hogy egy 5-ös pasi még választ egy 4-es lányt esetleg 3-ast, de ez nőknél legalább 5-ös. Innen ered az asszimmetria.


Nem mondanám, hogy ez gyorsítja ennek a fejlődését.

Ha csak ennyi lenne, akkor most is lehet kapni műsegged, illetve műp..cit. Az indok inkább, hogy tudnak kihez kötődni, tudnak valakit szeretni, kényeztetni valakivel tudnak nőként bánni. Nem véletlen, hogy a legtöbb ilyen műbabának akár komoly gardróbja van a tulaj által.

Szerintem, inkább a könnyű kötődés, az hogy nincs vita és a biztos pont az ami ezeket a bábukat "eladatja".


Férfi robotok nem lesznek még egyszer mondom:) Egy nőnek kell az, hogy felnézhessen a pasira valamilyen téren, egy férfinak pedig annyi elég, hogy egy csinos rendes nő szeresse. Egy robotra nem igazán fog felnézni egy nő sem, ha pedig csak szex kell akkor arra meg már megvannak az eszközök.


Utolsó amit írtál szerintem elég hülyeség:)

Nem kell ilyenekről lemondani. Ez az elkapatás fog elmúlni ami a 2000-es évek óta tart.

Amúgy ezekre a szexrobotokra is adó lesz kivetve mint a kocsikra, ebben kb biztos vagyok.

Az pedig, biztos hogy egy női kedvességet egy robot sose fog helyettesíteni, viszont az is biztos, hogy ehhez kedves nők kellenek, nem pedig azok akik manapság többségben az utcán verik a mellüket.

2020. szept. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/162 anonim ***** válasza:
100%
Oh god help.
2020. szept. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/162 anonim ***** válasza:
87%

"De lemondhatnak arról is, hogy pusztán a szexuális vonzerejüket kihasználva szereznek meg pozíciókat a munkaerő-piacon, "


Mondd, hol? A sarki kocsmában?

Én mérnök vagyok, és állandóan bizonyítanom kell, hogy ne csak a szőke nőt lássák bennem. Komolyabb pozíciókban inkább hátrány a szépség.

Egyetemen sem ment át egy nő sem szigorlaton a dekoltázsa miatt, inkább jobban megf.ngattak bennünket.


"Ez több dolognak is köszönhető: egyrészt annak, hogy a mai modern világban már meg tudnak állni a saját lábukon, "

Szörnyű mi, hogy elveszítettétek a kontrollt a nők felett nincsenek nektek kiszolgáltatva. Most már nyújtani is kéne valamit, nem csak elvárnotok a házias bombanőt.

2020. szept. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/162 anonim ***** válasza:
23%

Látod, ezt írtam az elején, hogy az egészet figyelmesen olvasd végig, erre mégiscsak azt csinálod, hogy kiragadsz 1-1 mondatot, és abba kötsz bele.


Világosan leírtam, hogy ~40 felett ez az asszimetria kiegyenlítődik, mert a nők lejjebb adnak az igényeikből(valójában reális igényeket fogalmaznak meg maguknak, mielőtt teljesen kifutnak az időből), tehát összejönnek olyan palikkal is, akikkel 25-30 évesen még eszükben sem lett volna.

Mert most MÉG megtehetik, mert nem eléggé élethűek a robotok, hogy az ilyen férfiak ezt válasszák helyettük.

Viszont, amint elérhetővé válnak az eléggé élethű robotok, akkor ezek a nők már egyszerűen nem lesz hova lejjebb adják, mert nem lesz férfi. Egyáltalán. Mert az öregedő, szottyosodó, ráncosodó, 40+os testük nem versenyezhet már egy tökéletes huszonéves testű szexrobottal, ráadásul a férfinak nem kell elviselnie mindazt a sok hülyeséget, ami egy ilyen majdnem kiöregedett, szülési pánikban szenvedő nővel jár.


Tehát de, több lesz a szingli nő ebben a korosztályban, aki már azt sem teheti meg, hogy az alfahímek szeretőjeként, vagy csak egyéjszakás, alkalmi szexpartnereként legalább valamiféle illuzióját érezze, hogy nem szingli.

Mert az alfák a huszonéves hús-vér gádzsikat dugják.



"Másrészt nem nőttek a női igények. Csak egyre kevesebb pasi tud nekik megfelelni."


Ezt te állítod nőként, de a valóság az, hogy a nők szerepe és helyzete változott meg radikálisan a társadalomban az elmúlt ~80 évben, nem pedig a férfiaké.

Nem logikus, hogy a férfiak egyszer csak mindenféle ok nélkül elkezdtek volna leromlani - az a logikus magyarázat, hogy a nők igényszintje változott meg a társadalomban betöltött szerepükkel, helyzetükkel, lehetőségeikkel együtt.

2020. szept. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/162 anonim ***** válasza:
26%
Hogy miért lesznek kapósak a szexrobotok? Az ide irkáló nők válaszai tökéletesen megadják erre a magyarázatot. Ki kíváncsi ezekre a fölényeskedő kivagyi femináci dumákra? Egy szexrobotban is több a báj, mint az ide irkáló hárpiákban! Az igazi nőiesség már rég kiveszett ezekből, amiért egy normális férfi szerethette őket.
2020. szept. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/162 anonim ***** válasza:
15%

Oké, persze, itt minden nő mérnök, meg k-rva okos, és soha egyik sem élt vissza a szexuális vonzerejével.

De ha olyan okos vagy, akkor miért hozol egy társadalmi jelenségekről szóló vitába személyes példákat?

Ha mérnök vagy, akkor kellene legyen annyi eszed, hogy tudd, hogy a te személyes példád önmagában nem bizonyíték és nem is cáfolat semmire.


Egyébként a szexuális vonzerővel visszaélést a nők legtöbbször nem tudatosan csinálják, totál ösztönös dolog, észre se veszik magukon, hogy ezt csinálják.

2020. szept. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/162 anonim ***** válasza:
5%

Jó látni a mérnöknőt az oldalon, aki mindenhova odaírja, hogy ő bizony elvégzett egy képzést és így már mindenhova fröcsögve, frusztráltan odaírhat:)

Szigorlatos komment is full hülyeség:) Ha tudod az anyagot átmész, ha nem nem. Ha pedig megfingattak csak úgy, akkor nyilván nem csak nőket fingattak meg. Gondolom 200 mérnökből nem csak 4 nő bukott meg szigorlaton:)


Amúgy ezzel a hátrányos helyzetű hozzászólással... hát nem tudom. Életemben nem hallottam még szép nőtől olyat , hogy "hát tudod engem azért büntetnek mert szép vagyok", vagy "azért kell jobban bizonyítanom".

Nem lehet, hogy azért várnak el tőled dolgokat, mert felvettek arra a munkára?

2020. szept. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/162 anonim ***** válasza:
15%

67

Azért irkál ilyen hülyeségeket mert ő maga nem egy igazi mérnök...

Tipikus nagyszájú hülye, ennyi. Igazi mérnököknél véletlenül se látsz ilyen viselkedést, mint nála. Akik ilyen viselkedést tanúsítanak esetleg mérnökképzést végeztek, de attól még mérnöknek közel sem nevezhetők.

A mérnökség nem egy szakma, hanem az egy látásmód/cím, de látszik több kommentjében is, ha el is végezett egy ilyen képzést és ha tényleg releváns helyen végezte el akkor se sokkal sokat tett hozzá a képzés a magoláson és az arrogancián kívül.

2020. szept. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/162 anonim ***** válasza:
24%

"Szörnyű mi, hogy elveszítettétek a kontrollt a nők felett nincsenek nektek kiszolgáltatva. Most már nyújtani is kéne valamit, nem csak elvárnotok a házias bombanőt."


Nekem nem szörnyű.

De azért azt meg kell jegyeznem, hogy hiába vagy mérnök, a primitív női berögződéseid jönnek elő egy vitában: érzelmi alapon érvelsz, nyomasztasz, személyeskedsz.

Sehol egy tisztességesen felépített észérv, csak hiszti és légbőlkapott személyes példák, amik a jelenség egészének tekintetében teljesen irrelevánsak.


Egyébként épp arról szól az egész jelenség, hogy a férfiak nem szörnyülködnek, hanem előbb csak belefáradnak, majd pedig megoldást találnak a problémáikra. Ez a megoldás pedig a szexrobot lesz.


És ennek pedig a végén a nők fogják meginni a levét igazán, mert akkor aztán tényleg teljesen egyenrangúan fogják őket kezelni - ugyanannyit kell majd teljesíteniük ugyanazért az elismerésért(pénz, díj, akármi is legyen az), nincs udvariaskodás, meg gálánskodás, meg segítség csak azért, mert nő vagy.


De meg fogod tapasztalni magad is, hogy milyen lesz ez a világ, szerintem úgy legfeljebb 15 éven belül - és vissza fogod sírni, amikor még nőként kezeltek.

2020. szept. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!