Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm miért kérdezgeti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm miért kérdezgeti folyton azt, hogy ugye egy kutya nem fontosabb, mint ő?

Figyelt kérdés

Van a szüleim egy nagyon szeretett kutyája, róla van szó. Ők néha elutaznak ilyenkor megkérnek, hogy legyek ott abban a pár napban, hogy az állatokat etessem.


Erre a barátnőm párszor már nekem esett, hogy a szüleim majd később is elvárják, hogy a kutya fontosabb legyen nála? Meg ha gyerekünk lesz, akkor is mindent ehhez kell igazítani? Ő nem szereti a kutyákat, de nem értem az ilyen irányú kérdéseit. Ilyenkor nem szoktunk találkozni és veszekedés van belőle, mert szerintük a szüleim azt várják, hogy a kutyát elé helyezzem. Én ezt nem is értem... Ti igen? Miért kérdezgeti ezt?



2020. szept. 17. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Mert bolond
2020. szept. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze, szeretjük a kutyát, de nyilván nem helyezem elé, de nem értem, miért nem érti meg ezt.
2020. szept. 17. 22:04
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
A kutya fontosabb nem? A nő elhagyhat a kutya hűséges.
2020. szept. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
En soha nem igazitanam vmi ruhes doghoz az eletem, csajnak igaza van. Lehet lepontozni.
2020. szept. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Mert egy leendő hárpiát fogtál ki. Olyan típust aki kizárólagosságot követel magának mindenben és mindenhol és mindenkivel szemben. Most a kutya van a célkeresztben, utána majd jönnek a barátaid, ismerőseid és bizony a szüleid is. Mindenkit el akar mellőled marni, erősen önbizalomhiányos a párod. Ha nem vagy képzett pszichológus hogy ezt kezelni tudd nála akkor azt mondanám menekülj amíg nem késő!
2020. szept. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Abarátnődnek nem a kutyával van baja hanem az önbizalmával és önértékelésével és ez nagy probléma. HA komoly kapcsolatot szeretnél vele akkor küldd el egy önismereti "treningre" pszichológushoz. Vannak ilyen csoportok. Esetleg ajánld fel neki hogy te is elmész egy ilyenre hogy ne érezze úgy hogy bajod van vele,de ne ugyanabba a csoportba menjetek. A kutyára ne hivatkozz ,csak szerenéd komolyabbá tenni a kapcsolatot és ehhez belül rendet kell tenniilletvele kell tisztulni . Ha nem akarja akkor hagyd ott ,mert pokollá teszi az életeteket és a születendő gyerekeiét is . Az önismereti úton nem neked kell végigvezetned ,mert arra rámegy a kapcsolat akkor is ha képes lennél végigcsinálni. Ezért jobb ha nem ugyanabban a csoportban van ,mert akkor nem veszíti el az arcát előtted és fordítva.A felismerés hogy "nem mindenben vagyok OK "illetve "nem minden úgy van ahogy gondoltam "azoknál akiknek az önértékelése nem reális könnyen egybeeseik azzal a gondolattal hogy "ha ez kiderül akkor nem is leszek jó neki" ( ennek egy tünete a kérdés amit feltesz --- most még csak a kutyára vonatkoztatva)
2020. szept. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!