Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet egy párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy párkapcsolatban élő felnőtt férfinek a kutya az első helyen?

Figyelt kérdés

Itt a fórumon már több kérdést is olvastam ebben a témában, de kíváncsi vagyok a véleményetekre az én sztorim kapcsán is.

A vőlegényemnek van egy szobacirkája, amit anno ajándékba vett valakinek, aztán a végén ott maradt nála, mert nem akarta elpasszolni. Így telt el kb. 6 év csak a kutyával, majd jöttem én az "életükbe". Mikor odaköltöztem, akkor tapasztaltam, hogy itt nem a pasim a főnök, hanem a kutya! Kb. mindehova beengedte, mindenhova felmehetett. Ha bepisilt a fürdőszobába, az sem volt gond, kimosta a szőnyeget és minden ment tovább. Leárazott sushi-val és hasonlókkal etette, mondván, egy élete van. Úgy kezelte és kezeli, mintha a gyereke lenne, ami abszurd szerintem. Szerencsére elköltöztünk egy nagyobb lakásba, és most én parancsolok a kis dögnek, nem járhat be sehova és kint alszik az előtérben. Ha erősebben rászólok, hogy ugyan menjen már ki a nappaliból, a barátom rosszallását fejezi ki és folyamatos a feszültség köztünk, mert nem bájolgok a kutyájával. Úgy érzem magam, mintha nekik lenne egy évek alatt kialakult kis életük, napi rutin, én meg ebbe bezavarok. Volt olyan, hogy a kutyát levitte sétálni fél órára, de rám már nem jutott ideje ...

Mit tehetnék szakításon kívül? Próbáltam ezerszer beszélni vele, de mindig hatalmas veszekedés a vége.


2020. jún. 4. 21:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
45%
Tesóm a cicával viselkedik így, ez egy ilyen dolog. Egy biztos: Nem illetek össze. Neki egy másik ilyen félőrült kutyab**i kellene, neked pedig olyan akinek ha van is háziállata az normálisan van kezelve és nem rendelődik alá a "gazdi".
2020. jún. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
27%
Kutyaiskolaba kell oket kuldeni, ennyi. Ez amolyan kotelezo dolog, ha kutyad van, amint a parod lesz a vezer, nem lesz gond. Maximum az, hogy egy koszivu allatgyulolo vagy, de ezt majd a parod eldonti, meddig birja.
2020. jún. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Miért lennék állatgyűlölő?

Pont hogy azt gondolom, senkinek nem jó a lakásban tartott eb. Az ember helye a lakás, az állaté az udvar.

2020. jún. 4. 22:11
 4/27 anonim ***** válasza:
83%

Először is, egy kicsi, lakásban élő kutyát nem lehet kizárni mindne helyiségből. Másrészt MUSZÁJ levinni sétálni.


Én a barátod helyében nem költöztem volna veled össze. Utálod azt a kutyát, és nyilván nem fogja sem elpaterolni, sem pedig az előszobába száműzni.

Itt te leszel kidobva, nem a kutya.


N

2020. jún. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
82%

"az állaté az udvar."


EZ nem igaz. Kevés kutya szeret egyedül kint lenni az udvaron, a legtöbb a falkában érzi jól magát.

Egy kicsi termetű kutyát meg eleve nem is lehet kint tartani.

Egy olyan kutyát sem, amelyik 6 éve lakásban él.


AMúgy minek jöttél össze vele, mikor ilyen nagy ellentét van köztetek?

2020. jún. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

A kutyát száműztem az előszobába, lassan egy éve ott van, ezzel nincs is gond.

Szobába be sem teheti a lábát, egyedül a nappaliba néha, de gyorsan kizavarom azért onnan is.

Mi kint tartottuk az állatokat, nem értem, hová fajul ez a világ?!

Emberek gyerekpótlónak vesznek ölebeket.

2020. jún. 4. 22:17
 7/27 anonim ***** válasza:
21%

Azért jó lenne nem úgy beállítani, hogy kérdező = a kőszívű gonosz ember és a barátja = normális. Nem erről van itt szó, két különböző nézet van kettejüknél, egyikül így gondolja, a másikuk úgy. Egyetlen probléma, hogy ez olyan dolog amit nem lehet áthidalni, ha valakinek ez sok, az nem fogja ezt elengedni, akinek pedig a kutyuli a mindene, az nem fog róla lemondani.


Mindkettő jobban járna mással.

2020. jún. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
89%
#6 Miért trollkodsz kérdező? Kicsit túlzásba estél a kőszívű mostoha szereppel.
2020. jún. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

8.

Bárcsak trollkodhatnék.

Napjaimat keseríti meg ez a szitu.

2020. jún. 4. 22:36
 10/27 anonim ***** válasza:
90%
Én már kivágtalak volna
2020. jún. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!