Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elfogadnátok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elfogadnátok együtt a párotokkal?

Figyelt kérdés

tegyük fel ismerkedtek egy új fiúval/lánnyal ( leginkább fiúk véleményére lennék kíváncsi)

és a lánynak van 1 vagy akár több szoba kutyája , olyan aki vele is alszik az ágyba, azaz veletek aludna a kutya is ( ilyen 2-3 kilósra gondolok)

ti elfogadnátok vagy inkább hagynátok a kapcsolatot?



#kutya #szoba #kapcsolat #elfogadás #kutya ágyba alszik
2020. márc. 3. 18:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%

Hát én a kutyával való alvást annyira nem preferálnám, mert akár mennyire is bent tartott állat nem a leghigiénikusabb vele egy ágyban aludni. Engem nem zavar, ha bent van és szobatiszta.


De nekem azért alap dolog, hogy az ágyba ahol alszom nem megy és az asztalra sem ahol étkezem.

2020. márc. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
oké hogy te így gondolod de nem mindenki. és ha az illető vele alszik már évek óta akkor a kutya is úgy szokta meg és miatta nem fogja ki zárni a szobából. így értem el fogadnád-e vagy inkább hagynád az illetőt?
2020. márc. 3. 18:56
 3/29 anonim ***** válasza:
39%
Ha tisztességes 20 kilós kutya lenne akkor oké, de ezek a hónaljkutyák...
2020. márc. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
86%

Én nem fogadnám el. A lakásban alhat kutyafekhelyben de nem jöhet az ágyba,nem mehet a konyhába !!

Szeretem az állatokat de vannak szabályok nálam.

2020. márc. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
62%
En siman, imadom a kutyakat, van ketto is velem alszanak, es qurvara nem izgat kinek milyen szabalyai vannak. :D
2020. márc. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
66%
Ja es srac vagyok.
2020. márc. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
74%

Vagy ha nincs szerencséd és belezúgsz olyanba aki allergiás a kutyaszőrre/macskaszőrre?

Akkor mi a szitu?

2020. márc. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
67%
1X volt ilyen csajom. SOHA többé nem kell másik.
2020. márc. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
69%
Lány vagyok, nem fogadnám el. Szeretek prüntyögni a kutyusoknak, de lakásba sem akarom, nemhogy ágyba.
2020. márc. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
62%
En szemely szerint ha nem tetszene a csajnak, hogy a kutyaim hova mennek fel az elso akit kibaxnek a csaj lenne, nem a kutyak.
2020. márc. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!