Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet ennek így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ennek így jövője?

Figyelt kérdés
Gyűlölöm a párom családját. Tudom, hogy most engem fogtok támadni, de mostmár muszáj valahol kimondanom. Amit évekig műveltek velem, arra nincs mentség. Teljesen hazavágtak lényegében idegen emberek. Most jutottam el oda, hogy soha többé nem akarom látni egyikőjüket sem. A párom megért, gyerekkora óta szenved miattuk, ez pár hónapja kezdett realizálódni benne és ő is belátja, hogy undorító természetű emberek. Vele minden jó lenne, nagyon szeretjük egymást, de én nem akarok se a családjába kerülni, nem akarok hozzájuk tartozni, nem akarom őket soha többé látni. Szakítanom kellene? Az biztos, hogy én többé nem próbálok a családjával sem beszélni, sem semmi ilyesmi.
2020. szept. 21. 07:30
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Igen, szakítani kell. A párodnak a család a minta, és sok mindenben fogja őket másolni, akaratán kívül is.
2020. szept. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Messze kell tőlük költözni, ennyi.
2020. szept. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennek lesz jövője, akkor olyan lesz, mint a jelene. De rajtatok múlik, hogy lesz-e jövője. Leginkább a párodon. Ha hajlandó megszakítani vagy legfeljebb ritka távkapcsolatra korlátozni a kapcsolatot a rokonaival, akkor megoldódik a probléma. Hajlandó?

Ha nem, akkor neked kell döntened, hogy folytatod-e így, vagy kilépsz a kapcsolatból.

Nagyon kevés konkrétumot írsz. Általánosságban csak általános válaszokat kaphatsz.

2020. szept. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokat segített a családommal való viszonyomon, hogy 100 km-re költöztem tőlük. Ti ilyenre miért nem gondoltok?
2020. szept. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Igen, szakits vele, ha a párod szereti...


Vagy koltozzetek el jo messzire...

2020. szept. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is így van. De ez kölcsönös mind a kettőnknél. Mi messze élünk egymástól. Ő is látogatja külön őket, meg én is a saját családomat. Így nincs nagy gond. Egymást meg imádjuk. Ez van a családját az ember nem választhatja meg.
2020. szept. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok! Úgy értettem a családjainktól élünk messze. Egymással meg együtt élünk.
2020. szept. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A családját nem kötelező látogatnod. Az más kérdés, hogy mi van, ha ők mennek hozzátok, de addig maximum elmész a barátnőiddel.


Viszont, ahogy előttem is írták, ha valaki ilyen környezetben nő fel, akkor esélyes, hogy előbb utóbb ez kiütközik és elkezdi azokat a mintákat produkálni, amiket addig megvetett.

2020. szept. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!