Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám Őt elengedni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám Őt elengedni, mert ez a "kapcsolat" nem tart sehová sem? 24l

Figyelt kérdés

Egy pasival már elég régóta ismerkedek neten (durván egy éve - kicsit messze lakunk egymástól). Vannak a kapcsolatunkban hullámvölgyek (van hogy Ő vagy én lelépünk pár hétre és nem kommunikálunk egymással ezidő alatt), de amikor beszélgetünk egymással akkor nagyon egy hullámhosszon vagyunk és a "szünetekben" is eléggé hiányzik nekem és nagyon sokor van eszemben.


2 hónapja elég komolyak lettek az érzéseim iránta és pont abban az időszakban, amikor tényleg fülig beleestem akkor "belémrúgott" (egy csaj bekerült nála a képbe - bár a kapcsolatuk milyenségét nem ismerem teljesen) és egy csomó kétejt ébresztett ez bennem, amik felőrölnek lassan. Próbáltam "haverként" kezelni Őt és így alkudozni magammal, hogy ennyiként megmaradhatna az életemben, így legalább nem veszíteném el, de ez lelkileg sok(k) ez nekem és érzelmileg pedig k.rv@ kevés.

El akarnám őt engedni és nem csak elnyomni magamban az érzéseket, mint pl. a problémáimat, mert hetek óta ezt teszem, de így is óránként az eszemben van és 3 napja vele álmodok, reggel pedig rohadt rosszul kelek emiatt.


Mit kellene tennem ahhoz, hogy elkezdjem elengedni vagy hogy kiábránduljak belőle és ne reménykedjek abban, hogy itt valami is lesz?



2020. szept. 22. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg ezt akarod és nem adsz neki több esélyt akkor tényleg érdemes ezt a dolgot lezárni,főleg ha úgy érzed többször beléd is rúgott.

Milyen távolságra laktok egymástól?

1 év az már hosszú idő,ennyi idő alatt már lehetett volna találkozni ha csak nem több ezer kilométerre lakik de még az is megoldható ha tényleg olyanok az érzések.


Első körben töröld,tildsd le.

Második keres valakit akinek ki tudod önteni a lelkedet,el tudod mesélni az összes dolgot, nekem is le írhatod ha gondolod.

Harmadik,keress valamilyen hobbit amivel ki tudod tölteni a szabad idődet,egy kis sport,el járni ismerősökhöz stb..

Nem lesz könnyű feladat de képes vagy rá csak nem szabad feladni.

2020. szept. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha messze van, az kezdetnek már jó. Már csak tiltanod kéne. Elsőnek ezek. Utána meg már leírták előttem.
2020. szept. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Esélytelen, hogy letiltsam Őt, miközben elég erős érzelmeim vannak iránta. Pár héttel ezelőtt könnyebben megfontoltam volna, de most esélytelen.
2020. szept. 22. 13:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Írj neki egy levelet, amiben leírsz neki mindent, minden érzésedet és problémádat DE ne küld el neki. Úgy látom, hogy hajlasz arra, hogy elengedd és talán ha leírod azokat a rossz dolgokat, amik miatt úgy érzed hogy nem megy neked akkor te magad is meg fogsz könnyebbülni

Ha már szeretnéd őt elengedni akkor már ő el is veszített téged főleg úgy, hogy kételyeked ébresztett benned.

Én nem ajánlanám, hogy letiltsd mert csak rossz érzéseket fog neked ez okozni. A tiltás mindig nagyon negatív érzések mellett történik meg és lehet ez csak rosszabb érzéseket váltana ki benned

Ha gondolod, írj rám privátban és beszélgethetünk róla Tapasztalataim alapján könnyebb ha az ember kibeszéli magából az ilyen kételyeket

2020. szept. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdekes téma
2020. szept. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!