Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog ha engedem? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páter123 kérdése:

Normális dolog ha engedem? Ez lenne a kapcsolat vége?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 8éve vagyunk együtt.Együtt is élünk egy ideje.A barátnőm 29éves én 32 vagyok.Eljegyzésen is túl vagyunk már.A kapcsolatunk jónak mondható.Öszinték vagyunk egymással minden téren.Azt is el szoktuk egymásnak mondani ha valamelyikünknél be próbálkozik valaki stb.Egyik este vacsora után iszogattunk és megkérdeztem tőle van e olyan amit ki szeretne próbálni mielött össze házasodunk.Erre a barátnőm azt mondta hogy egy idősebb negyvenes pasival kipróbálná milyen az ágyban,csak szex és más semmi alapon. Akkor el kezdte mesélni hogy van egy volt kollégája akivel szoktak irogatni egymásnak és hogy neki bejön a pasas 46éves.(arról tudtam hogy korábban be próbálkozott többször is) Ennél a résznál megkérdeztem hogy vele lefeküdne e? Erre a csajom kis gondolkodás után azt mondta hogy ha megengedném akkor igen. Elmondta hogy eddig max flörtölgetett vele meg húzták egymás agyát....jelentsen ez bármit.Szóval ez a helyzet.

#elengedés #nem elengedni
2020. márc. 28. 19:22
1 2 3 4 5
 1/50 Hellmano ***** válasza:
0%
Lepd meg vele lánybúcsúra. Mond meg a csaj barátainak, hogy őt hívják el neki meglepetés "fellépőnek" azt ott megdugja és ennyi.
2020. márc. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim válasza:
11%
Én engedném, ha nézhetem.. izgatna a dolog.
2020. márc. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
3%
Most komolyan ennyit mem bír el a kapcsolatotok? Sztem ne csinálj ebből ekkora ügyet. Lehet, hogy még neked is tetszene a dolog :)
2020. márc. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem nyugodtan engedd neki. Ne ezen múljon a kapcsolat!
2020. márc. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 opened paradise ***** válasza:
91%
Nálam ez lenne a vége. Mondanám, hogy akkor köszi, helló.
2020. márc. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
6%
Engedd meg,legalább akkor te is félredughatsz.
2020. márc. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem teljesen normális hogy lefeküdne vele. Én megengedném a helyedben.
2020. márc. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
0%
Mi a garancia, hogy talalsz mast, aki jo is es huseges is, mint egy frigid faszent?
2020. márc. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
89%
Nálam már ez a beszélgetés kiverte a biztosítékot. Eljegyezted, de a barátnőd ennek ellenére egy idősebb pasival flörtöl. Szerinted ez rendben van?
2020. márc. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
14%
Mi a baj azzal ha egy eljegyzett nő flörtöl? Nem 1920-at írunk
2020. márc. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!