Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak "elengednétek" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak "elengednétek" a barátnőtöket 9 fiúval?

Figyelt kérdés

Volt osztàly tàrsaim meghívtak egy bográcsozásra ami jövő héten lenne valamikor és este felé lenne amikor lehűlt az idő. A szervező nem én vagyok így nem rajtam múlt ki lesz meghívva. Kérdeztem,hogy hányan leszünk. Kiderült,hogy csak én leszek lány és mind 9 fiú osztály társam jelen lesz. Érdeklődtem azzal kapcs is hogy más lányok hogy hogy nem jönnek? Erre a válasz az volt,hogy a fiúkkal megbeszélték kit látnának szívesen és ki az akivel a 4 év alatt sok időt töltött. Nálunk klikkesedés volt és tényleg mindig a fiúkhoz csapódtam. Úgy hogy ezért csak én leszek ott lányok közül. Nem zavar, mert ismerem a srácokat és mindenkivel nagyon jóban maradtam, tartom velük a kapcsolatot már 3 éve azóta,hogy vége a gimis éveinknek. De 6 hónap után ez az újabb találkozó. És szeretnék elmenni.


Férfiak ti elengednétek a barátnőtöket egy ilyen találkozàsra ahol csak fiúk lesznek? De ismeri őket és mindenki haver.


Ha nem támogatnátok vagy valamiért nektek ez baj lenne akkor mi lenne az oka?


Fontossak lennének a vàlaszok, mivel a barátom nem támogatja az ötletet, furcsálja is, és mintha picit féltékeny lenne.

Szerinte ennek egy épeszű férfi sem örülne.


Én elgondolkozdtam és ha ő elmenne férfiként bográcsozni 9 lánnyal akik az osztály társai voltak, nem találok ebben kivetnivalót. Meghívták, menjen érezze jól magát és egyen sokat!


Rosszul esik,hogy nem bízik bennem. Ennek kapcsán felhozta,hogy azt sem érti miért gondolom,hogy mindenki csak haverkodna velem,lehet hogy valakinek tetszem, rám startol. Ilyen nem lesz, osztály társaim voltak, olyanok mintha a testvéreim lennének a srácok.



Őszíntén FÉRFIAK ti mit gondoltok?



N



2017. júl. 11. 08:02
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
11%
Ajánld fel neki hogy ő meg elmehet 9 lánnyal.
2017. júl. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk, a hasonló szituk, nem problémák. Saját barátokkal, 2-3 napokat töltünk el.

Bizalom van. Arról van szó, hogy meg akar csalni, arra elég egy óra is, akár egy hosszabb vásárláskor.

2017. júl. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
11%

Így kezdődik egy jó gangbang :)


Amúgy ez olyan embereknél lehet probléma, akik nem bíznak saját magukban és ezért féltik a párjukat ilyen dolgoktól, hogy mit keresel te ott ennyi fiú között stb. Ha belegondolsz nem tudom mióta vagytok együtt, de azokat a srácokat tuti jobban ismered, mint a barátod, mert többet voltál velük a sulis évek alatt. Ha ilyeneken fenn akad, akkor magába keresse a hibákat és ne benned szerintem... és te is vond inkább felelősségre, hogy miért nem bízik benned? Ez így nem megy, mert a végén odáig fajul a kapcsolatotok, ha ilyeneken kiakad, hogy majd már egy férfira sem nézhetsz rá, mert akkor is felelősségre von.

2017. júl. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
26%

Nekem eleve olyan barátnő nem kéne, aki csak fiúkkal akar haverkodni.

Mivel ismerem a férfiakat(magam is az vagyok) tudom jól, mik mennek ilyen baráti összejöveteleken, megkezdődik a hierarchiaharc, majd a győztes....hmhm.

Barátok, haverok ide vagy oda, semmit nem jelent.

Az meg, hogy 9 lánnyal menne el egy fiú, kicsit más helyzet.

2017. júl. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
36%
Azt mondtad tartod velük a kapcsoltatot. Akkor már nem mindegy ha találkoztok is? Felőlem elmehetnél. De ha a barátod nagyon féltékeny, akkor még meg beszélhetnéd a srácokkal hogy ez van és nem akarod hogy aggódjon vagy veszekedjen. Szerintem meg fogják érteni! De valamilyen szinten a barátodnak is igaza van. Szeret és félt téged, nem akar elveszíteni. Próbáld megérteni őt is,
2017. júl. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
30%

Mivel nem vagyok az apja, el...

Viszont én elköszönnék tőle, nem érezném a páromnak többet.

A párom tudja, hogy nem hiszek az ellenkező neműek közötti barátságában.

Persze ezt meg lehet magyarázni, de erről volt egy szép nagy teszt, aminek a vége csúnya bukás volt.

Bebizonyosodott, hogy soha nem lehet.

Próbáld ki, fűzd be azt a pasit akit a barátodnak hiszel... a kimenetelére felteszek 3 millát ;)

A barátok pedig nem akarják megdugni a egymást.

2017. júl. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
10%
40F vagyok és tapasztalatból mondom hogy azonnal szakítanék egy ilyen kis program miatt. Egyrészt már itt kezdődik hogy nem adod meg a tiszteletet a párodnak ha egy ilyen találkozóra elmész. Az ördög nem alszik, előkerül egy kis alkohol, egy kis incselkedés és a többit nem nehéz kitalálni. Utána még te fogsz sírni hogy milyen bunkó és nem ért meg téged és te elmondtad hogy csak a pia miatt történt így. Szóval bele kell nyugodni ha van társunk akkor valamit lehet és valamit nem.
2017. júl. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
89%

Az miben lenne másabb, ha lenne ott még 2-3 másik lány is? Attól még a 9 fiú ott van, és ugyanúgy rádmozdulhatna 1-2.

Arról nem beszélve, hogy attól hogy rád startol valaki te még mondhatsz nemet. Szóval ez rajtad múlik, nem rajtuk. Igazából itt az a probléma, hogy ő nem bízik benned eléggé. Az nem igazi hűség amit csak akkor tudsz kivitelezni ha nem ér "kísértés". Ha szereted a párod, és hű vagy hozzá, akkor tök mindegy hogy 9 fiú van ott, vagy csak mondjuk 2.

2017. júl. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
20%

Sok volt nekem is az ilyen fiú haverom volt aki sajnos nagyon jó barát volt.. de sose tudtam

biztosra melyik tekint ugyan ugy barátként ram ahogy en rajuk.

Ossze jöttem a jelenlegi párommal akinek nem tetszett hogy fiúkkal logók, hiaba haverok barátok ezer éve. Egyet értettem vele mert nekem se tetszene fordított esetbe! Illetve sose lehetett volna tudni hogy mikor startol ram valamelyik mikor ott van nekem a barátom ..ugyanis volt egy elég közeli haverom akivel el jártam beülni kajálni meg elmentem vele boltba meg kocsikaztunk, de tenyleg nem történt soha semmi vele se, aztan ilyen "találkozok a haverokkal"

szitu csak pár volt a kapcsolatunk elején, ugyanis nem tetszett neki. Es meg értettem. Hianyoznak a fiú haverok mer nagyon sokat röhögtem velük, kicsit en is fiús vagyok de nekem fontosabb volt a kapcsolatom..

2017. júl. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
85%

Nem hiszem, hogy olyanokkal barátkozik, akik hívei a csoportos nemi erőszaknak, amúgy meg engem szeret.

Nem gondolnám problémának.

Ahogy írta valaki megcsalni sokkal kevésbé feltűnő környezetben is lehet, sőt valószínűleg úgy az okosabb is, amikor a másikban fel sem merül semmi ilyen.

Igazán sajnálom azokat a kis érelenkéket, akik e miatt szakítanának, vagy hisztiznének.


NE nézzétek ribinek a barátnőtöket, ennyi.

2017. júl. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!