Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi volt a legtöbb, ahánysz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi volt a legtöbb, ahányszor egyazon személlyel szakitottatok?

Figyelt kérdés

Sokat olvasni itt, hogy "többször szakitottunk már, de mindig kibékültünk", meghát saját esetek is voltak...

Kinek mi a rekord? :D


2020. szept. 22. 20:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
84%

Exeimmel soha nem volt ilyen, mostani párommal egyszer külön mentünk 3 hónapra, de úgy gondolom az egész kapcsolatra és ránk is jó hatással volt. A szakítás óta évek teltek el és megtanultuk becsülni egymást, milliószor jobb a kapcsolat. Nem komoly dolgon mentünk szét, sokat veszekedtünk mert én túl hisztis voltam, ő meg elnyomott mindent magába túl sokáig. Sokat fejlődtünk, már nincsenek veszekedések, ha probléma van higgadtan megtudjuk beszélni és lezárni, de probléma sincs nagyon már. Összeköltöztünk, alkalmazkodtunk. Szeretjük egymást. Miután megtudtuk milyen elveszíteni a másikat, nem akarunk újra ebbe a hibába esni.


Szerintem vannak ritka kivételek, ahol működhet egy szakítás után újra, de ahhoz be kell ismerni a saját hibáinkat és fejlődni, tanulni azokból!! És persze elengedhetetlen a megbocsájtás, bizalom felépítés és az őszinte szeretet.


26L

2020. szept. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!