Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félnem kellene egy ilyen kijelentés után? L

Figyelt kérdés

Mondta a barátom,hogy megkívánt xy kaját, meg hogy rajtam kívül más dolgokat is megkíván ezt a kajára értette. Mire én mondtam viccesen,hogy remélem csak az ételekre igaz ez. Mire ő " az egy dolog,hogy hűséget fogadtam neked édesem,de attól még látok...maradjunk annyiban,hogy szerencséd,hogy nagyon jól nézel ki. "


Nagyon rosszul esett ,hogy ezeket mondta. Nem tudom eldönteni,hogy most akkor inkább féljek ? Meg milyen jellem aki ilyenekt mond a barátnőjének? Akkor most érezzem magam veszélybe? mert ha lát eg jobbat akkor nekem annyi? vagy most mi?

Aki haonslóan gondolkozik az elmagyarázná??


2020. márc. 12. 09:34
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
88%
Borítékolható a megcsalás, de legalább nem fog váratlanul érni :)
2020. márc. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

1, miért gondolod ezt? kifejtenéd jobban?

Ha tuti ,hogy meg fog csalni én biztosan dobom.

2020. márc. 12. 09:37
 3/34 anonim ***** válasza:
88%
Hát ha valaki ilyet mond neked, az tuti hogy nem szeret téged.
2020. márc. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
84%
Hát ha te ebből a megnyílvánulásból nem vágod le egyértelműen a dolgot, akkor szetencsés "barátod" van :"D
2020. márc. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
38%
bocs *szerencsés
2020. márc. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
53%

Mintha létezne olyan hogy tuti... Persze bele kéne nézni a kristálygömbbe hátha elárulja.

Vagy akár meg is beszélhetnéd a pároddal hogy neked ez rosszul esett és megkérdezhetnéd hogy gondolta. Meg akár ismerhetnéd is a saját párod.

Nekem ez csak egy hü. lye viccnek tűnik de nekünk innen a helyzet a személyetek és a kapcsolatotok ismerete nélkül biztosat de lehet még megközelítőleg helyeset is nehéz lesz mondani.

2020. márc. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
87%

Aha és ha már nem fogsz ilyen jól kinézni? Mondjuk terhesség, esetleg baleset, vagy egyszerűen az idő múlása következtében?

Gyakorlatilag azt közölte veled, hogy csak a dögös tested miatt van veled, más "értéked" nincs. Innentől döntsd el.

2020. márc. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
93%
Te nem a Rubint Réka vagy?
2020. márc. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
85%
Nem fèlned kell, hanem kivágni az ilyet a csába. Egyèrtelmű, hogy nem szeret, sokat nem várhatsz tőle.
2020. márc. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
85%
Nem ismerem a barátodat, de nekem ez a mondat kb azt jelenti, hogy az egyetlen értékelhető pozitív tulajdonságod a kinézeted és csak ezért van veled. Ha jön egy nálad szebb, akkor majd nem lesz veled.
2020. márc. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!