Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baja a barátnőmnek azzal, ha játszani szeretnék?

Figyelt kérdés

Nem élünk együtt, hétvégente tudunk egyébként most találkozni csak, vagy esetleg ha vakáción lesz.

Régen, kisebb koromba nagyon szerettem a számítógépen játszani, de a PC egyre elavultabb lett, abbamaradt.

Most viszont már dolgozok, s gondoltam veszek egy Ps-t, mivel van egy egész jó tv-m.

Ő azonban teljesen ellene van, azokat is elmondja mindennek, akinek van. Hiába mondtam, hogy ne féljen, mert nem venne el tőle, üres estéken volna időm csak játszani. De szerinte idő és pénz pazarlás, mert helyette tehetnék mást, olvashatnék stb. meg nem vagyok már egy kis gyerek...

Mit lehet erre mondani? Igaza van, tényleg? Már csakugyan bogarat ültetett a fülembe...

23/f



2020. szept. 23. 21:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%

Most nem a játék miatt... de a barátnőd egy megkeseredett hisztis 3,14csa.

Az ember életéhez hozzá tartozik a szórakozás is. Máskülönben olyanná válik az ember, mint amilyen ő. ;)

2020. szept. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
29%
Èn pàrszor ràgyùjtottam, aztàn màr vagy 8 ève dohanyzom. Függősèg gyorsan jön ès igen, felesleges pènzkidobàs.
2020. szept. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

F*sik hogy elvesz tőled időt, mikor ahelyett írkálhatnál neki és szórakoztathatnád. A videojátékok a 21. század egy új művészeti és önkifejezési iránya a digitális térben, érdemes ránézni például a Witcher 3-mal mit raktak össze a lengyelek.


Amíg nincs káros hatással az életedre, nem az határozza meg (tudsz balanszolni, nem függsz rá, nem költesz rá irreális összegeket), addig nincs vele semmi gond. De ez mindenre igaz, nem csak a játékokra.

2020. szept. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

Mit számít, hogy mit gondol?


Ha te szeretnél játszani és úgy gondolod szívesen töltenéd ezzel az idődet és szórakoztatna akkor nincs min gondolkoznod.


Amint kijön a Ps5 én például megveszem. Nem érdekel ki mit gondol. :D


Nekem jobb és minőségibb szórakozás, mint mondjuk egy facebook vagy tiktok pörgetés.

2020. szept. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Azthiszi, hogy nem lesz idod foglalkozni vele
2020. szept. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%

Nincs igaza. Bár én nem kizárt, hogy elfogult vagyok, mert jobban élvezem, hogy párom PC-n, vagy PS-en játszik egy jó kis sztoris játékkal, jó grafikán, mintha filmeznénk. (Igen, bekucorodok mellé, figyelem a sztorit, figyelem a HP-ját, milyen potik kellene... Stb.) Azért sokkal összetettebb sztorikat tudnak produkálni, mint a legtöbb sorozatban, vagy filmben (tisztelet a kivételnek, mert azért akad pár igen értékes darab ott is).

Fentebb már említették a Witcher 3-at (mellesleg a 2 is elég erős), de szerintem holnap estig tudnám sorolni a játékokat, amik mind vizuálisan, mind sztori szempontból kiemelkedőek.

Barátnőd kissé előítéletes, meg féltékeny. Ha nem befolyásolja negatívan a valódi szociális kapcsolataidat, helyén van kezelve, akkor semmi gond nincs a videójátékokkal.

2020. szept. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a játékok is olyanok, mint a könyv, elvégre valami sztori van többnyire. Annyi van, hogy a vizualizáció a fejeden kívül történik, így nem neked kell képzelődnöd. Cserébe viszont interaktív...
2020. szept. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 FoxtrotLidérc ***** válasza:

Nem adom a Skyrimem! :D


Komolyra fordítva a szót, neki is gondolom vannak hobbijai. Ha nem annyira sértődős, kezdd el a hobbijait leszólni, meg látszólag féltékenykedni az elveszett időre. Ha kiakad, akkor mondd, nem kell aggódni, csak szeretted volna ha látja, hogyan viselkedik.

2020. szept. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele!

50 éves vagyok. Jövőre ha kijön a PS-5, veszek egyet.

2020. szept. 24. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Valóban olvashatnál, a tudás még senkinek se fájt.
2020. szept. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!