Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan mondjam el barátnőmnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el barátnőmnek, hogy soha nem akarok házasodni, ha ő szeretne?

Figyelt kérdés
Felhozta a témát, hogy ő szeretne esküvőt, és nagyon boldog lenne. Viszont nekem szüleim sem házasodtak, és én sem akarok. Mindenképpen én leszek az aki többet fog keresni kettőnk közül, és semmiképpen nem mennék bele abba, hogy akár válás során egy forinttal is több értéket kapjon, mint ami neki jár, vagy amit örökölök abból bármi neki jusson. Nem azért dolgozok keményen és tanultam annyit, hogy bárki igazságtalanul kifosszon. Szerintem az esküvő csak egy felszínes hülyeség, amibe semmi értelme annyi pénzt invesztálni. Lehet önzőség, de pénz terén ilyen vagyok, és ez nemfog megváltozni. Nagyon szeretjük egymást, és nem hinném hogy az esküvő bármilyen mértékben befolyásolná ezt.3 éve vagyunk együtt.23F 22N

2018. aug. 14. 21:03
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a pénz meg az esetleges válás dolgot ne hozd fel, de azt, hogy szerinted ez nem változtat semmin, a te szüleid is házasság nélkül boldogok meg hasonlók, azt mindenképp mondd el neki, amikor legközelebb felmerül a téma. Arról tudnia kell, hogy te nem akarsz esküvőt, ne pazaroljatok értékes éveket a fiatalságotokból olyan emberre, aki nem ugyanazt akarja az élettől, mint a másik.
2018. aug. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
94%
Amit örökölsz házasság alatt az csak a tiéd nem lesz közös tulajdon. De egyébként durva hogy már a váláson kattog az agyad... nagy lehet a szerelem 😂
2018. aug. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
92%

Buta vagy, mint a fold. Az orokseg eleve kulonvagyon. Csak nehogy forduljon a kocka, es o keressen tobbet, vagy esetleg tortenjen veled valami.

Mondd meg neki, hogy legyen lehetosege olyan part talalni, akivel egyezik az eljepzelese.

2018. aug. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
96%
Nem akarlak elkeseríteni, de az élettársnak legalább annyi joga van mint a házastársnak.Mellesleg ez ennél egy kicsit bonyolultabb. Pl szül neked egy gyereket, nem fogod kirakni semmi nélkül a gyerekkel mert te pl többet örököltél... Gondolom. Vagy találj olyat akivel egy házassági szerződést írtok alá...
2018. aug. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
2es mi a probléma azzal hogy ezen gondolkozom? Felelőtlenül nem megyek bele, és gondolkozni kell a váláson is, mert nagyon kevés életen át tartó kapcsolat van. Kösz az értelmes választ első.
2018. aug. 14. 21:18
 6/44 anonim ***** válasza:
90%
Bennem az merült fel hogy ha elmegy gyesre elvárod hogy eltartsa magát és felezitek majd a pelenka árát?
2018. aug. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
82%
Egy teljesen stabil kapcsolatban a gondolatnak sem szabad felmerülnie... bíznak egymásban a felek stb... szerintem te a pénzt jobban szereted mint a párod.
2018. aug. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
90%

Mutasd meg ezt a kérdést. Garantálom, hogy többet nem kell agyalnod ezen, mert úgy otthagy, hogy a nyomát se fogod látni.

Egy szerelmes ember nem így beszél. Oké, hogy az ember gondol a jövőre, de ez a szöveg, ez a szóhasználat...atyaég.

2018. aug. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
87%
6-os, ez nem így működik. Ha nem akar vagyonközösséget, akkor nyilván ugyanannyit marad ő is otthon, mint a felesége (mondjuk első évben a nő, másodikban a férfi). Nyilván minden második betegségnél ő marad otthon táppénzen (ez közösségbe kerülésnél kb. 6 hetente egy hét - csak az ő része!). Nyilván minden második nap neki kell 4-re odaérni. Nyilván minden második alkalommal neki kell otthagyni a munkáját és bemenni a gyerekért az oviba, aki hirtelen elkezdett hányni/fosni/lázasodni/stb. És folytathatnám a sort. Majd kiderül, hogy így milyen zsíros állást tud megtartani.
2018. aug. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
76%
Jaj, nem válaszoltam a kérdésre. Hogy mond el? A száddal.
2018. aug. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!