Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baja a barátnőmnek azzal, ha játszani szeretnék?

Figyelt kérdés

Nem élünk együtt, hétvégente tudunk egyébként most találkozni csak, vagy esetleg ha vakáción lesz.

Régen, kisebb koromba nagyon szerettem a számítógépen játszani, de a PC egyre elavultabb lett, abbamaradt.

Most viszont már dolgozok, s gondoltam veszek egy Ps-t, mivel van egy egész jó tv-m.

Ő azonban teljesen ellene van, azokat is elmondja mindennek, akinek van. Hiába mondtam, hogy ne féljen, mert nem venne el tőle, üres estéken volna időm csak játszani. De szerinte idő és pénz pazarlás, mert helyette tehetnék mást, olvashatnék stb. meg nem vagyok már egy kis gyerek...

Mit lehet erre mondani? Igaza van, tényleg? Már csakugyan bogarat ültetett a fülembe...

23/f



2020. szept. 23. 21:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

40-es házaspár vagyunk a férjemmel, gyerek is van. Imádunk a PS-el játszani esténként (persze ésszerű keretek között), vannak nagyon jó, kettesben játszható játékok, illetve olyanok is, ahol az egyik vezérli a játékot (pl Sherlock, Life is Strange...) de a másik játékos is nézi, és együtt döntjük el, hogy pl milyen opciót választunk, és merre megy tovább a történet. Egyedül is vannak jó játékok (nekem pl a Horizon volt eddig a nagy kedvencem, de a Tomb Raider sorozat is jó, vagy a Call of Duty, esetleg az Assasins' Creed.

Emellett persze van életünk, állataink, barátaink, mindenkinek saját hobbija. Ja,és a lovam sokkal több pénzt visz el, mint a PS... Főleg, hogy szinte minden hónapban van akciós játék a platformon, amihez szinte fillérekért hozzá lehet jutni. Általában ki szoktuk várni, amíg akciós lesz, maximum alkalomra, ajándékként veszünk egymásnak drágább játékot,ha van olyan amire a másik nagyon vágyik...

A barátnőd nem tudom milyen jogon szól bele. Egyrészt a te pénzed, másrészt az azért elég szomorú, hogy ennyire nem bízik benned, hogy tudod, hol a határ...

Ez kb olyan, mint amikor megtiltják valakinek,hogy bőrt meg sört igyon, mert úgyis alkesz lesz... Ami persze egyáltalán nem biztos. Ha valaki tudja a határait, az akkor sem lesz függő, ha ott lesz előtte a liter bor, míg ha valaki nem tudja megállni, akkor az inni fog, abban az esetben is, ha megtiltják neki, maximum titokban, vagy nem otthon.

Pl nekünk is van otthon mindenféle drága ital (cognac, whisky...) a bárszekrényben, sokszor utazom a munkám miatt, és általában a duty free-ben fel szoktam tölteni a készletet. De van olyan üveg, ami már évek óta ott van bontva vagy bontatlanul, mert csak nagy néha iszunk belőle, amikor vendégség van... És nem jut eszünkbe csak úgy, hogy most akkor megcsapolom...

2020. szept. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
45%

Barátomnak van PS-e, gépe, nagyon szeret játszani.

A kapcsolatunk elejétől kezdve mondtam, hogy nyugodtan játszhat. Én elfoglalom magam addig, hiszen tudom, hogy kell az én-idő neki.

AZONBAN. Ha mondom, hogy most kell szeretet, odajön, és ameddig szeretném (van, hogy 1 perc, van, hogy 5) jön és ölel.

Egyébként már együtt élünk.


Az a lényeg, hogy játssz, de úgy, hogy szánj rá IS időt. Mi mindig megyünk randizni, boltba, sétálni, stb.

20L

2020. szept. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

"AZONBAN. Ha mondom, hogy most kell szeretet, odajön, és ameddig szeretném (van, hogy 1 perc, van, hogy 5) jön és ölel."


Mondjuk ez se egészséges, hogy pincsi kutyaként van kezelve, te meg kisgyerekként viselkedsz.

2020. szept. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
45%

Nem pincsi kutya és kisgyerek vagyunk, hanem ha egyszer szarul vagyok és kell ölelés, akkor nem az van, hogy "jaj most játszok". Ugyanez fordítva.


Vagy szerinted az ölelés nem egészséges egy kapcsolatban? Vagy odamenni a szerelmedhez, ha kéri?

Te tipik olyan vagy, hogy játszol 0-24 és addig a párod leszarod? Mert az akkor csak sajnálni tudom.


Nem azért csinálja, mert az van, amit én mondok. Hanem azért, mert szeret.


Ettől nem lesz pincsi, én meg nem leszek kisgyerek.

2020. szept. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Te döntöd el, hogy a szabadidődben milyen elfoglaltsággal akarsz kikapcsolódni. Ebbe nem lehet beleszólása, ne engedd.

Sarkosan fogalmazva egy éretlen hsztis pic*a.


(Nő vagyok, és nem akarlak felszedni)

2020. okt. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A hasonló korú fiam játszik néha, de olyan munkahelyen dolgozik, ahol jól keres plusz egyetemre jár és intézi a céges ügyeit. Nincs sok ideje ilyesmire. Nem rajtam élősködik, hanem a haverjaival dolgoznak együtt.
2020. okt. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!