Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok milyen a testalkatotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen a testalkatotok és volt már ebből gond a kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2020. szept. 23. 23:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
41%
2020. szept. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
körte a testalkatom és nem volt belőle gond kapcsolatban, a férfiak szerették (én utálom, hogy combra és csípőre hízom)
2020. szept. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Átlagos, alacsony. Nem származott belőle hátrányom, vagy nem tudok róla.
2020. szept. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%

Homokóra alkat. Átlagos magasság és súly, sportos alak, kis mell.

Nem volt ebből gondom kapcsolatban.

Egyszer egy bunkó 'viccesen' megjegyezte, hogy hízhatnék mellre (ha-ha), ami őszintén szólva nagyon rosszul esett, évek teltek el, de még mindig emlékszem erre. Kismellűként nyilván az lenne az első kívánságom magammal kapcsolatban, hogy bárcsak kicsit nagyobb lenne, meg az esett még rosszul benne, hogy olyan dolgot kritizált rajtam, ami adottság.

2020. szept. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
64%
Vékony alkatom van, mellé sportolok, kerek a fenekem, régen piszkafa lábaim voltak, de kemény munkává formássá tettem azokat is. :) Mellem viszonylag nagy az alkatomhoz képest, de nem túlzottan. Nem volt belőle baj, inkább előny.
2020. szept. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%
Husosabb vagyok, de jól áll, sose volt belőle probléma.
2020. szept. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Alacsony vagyok, vékony, de nem gebe. Nem volt ebből gondom
2020. szept. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%
Magas vagyok és vékony, sportos, a mellem közepes, a fenekem kerek, inkább dicsérnek, régebb talán kissé vékonyabb voltam, de soha nem volt az alakatom miatt problémám kapcsolatban, más miatt igen,de emiatt nem.
2020. szept. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
57%

Alacsony vagyok és vékony (156/50), közepes mellekkel. Picit viszont fiús alkat, a vállam szélesebb a csípőmnél, bár ezen két terhesség sokat javított, kicsit tágabb lett a medencém, így lett elkülöníthető csípőm és derekam, korábban szinte egyforma szélesek voltak :D az egyetlen dolog, amit kifejezetten nem szerettem az alkatomon sosem, az az, hogy hasra hízok. Soha életemben nem volt rajtam 2-4 kilónál több fölösleg tartósan, de az nagyrészt mindig a hasamon, így akármilyen vékony vagyok, sose lapos a hasam. Ezt nagyon utálom.

Kapcsolatban mondjuk ez sosem okozott problémát, a férjemet nem zavarja az a pici has, csak engem. 32N

2020. szept. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
A pici has engem se zavarna de bnőm 153cmje és 69kgja kezd.
2020. szept. 24. 09:06
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!