Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi értelme kérdezgetni állandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme kérdezgetni állandóan hisz tudja a véleményem?

Figyelt kérdés

A testéről kérdezget minden nap hogy tetszik e.


Van rajta + 15kg amit felszedett. Nagyon látszik rajta. Igazán nem akar tenni ellene mindenre van kifogás hogy miért nem..se komolyabb vizsgálatra nem akar menni pedig tünetek vannak.



Nekem már nem vonzó amit mondtam is neki. Annyira látszik már rajta; a hasán fenekén, és már a szeméremdombon is van zsír ami kirajzolódik bugyin keresztül nagyon durván ..de ő minek kérdezgeti h tetszik e ha tudja a véleményem?


2020. szept. 24. 07:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Azért, mert ki akarja zsarolni belőled, hogy így is jó lesz neked. Addig kérdezget majd, amíg azt nem mondod, hogy így is tetszik.
2020. szept. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Azért, mert nem érti, hogy ha nem is tetszik, miért vagy vele. Ő se szeret, ha tenni se akar azért, hogy tetsszen neked. Szerintem mindketten véget akartok vetni ennek a langyos kakinak, csak mindketten a másiktól várjátok a lépést.
2020. szept. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Velem is volt ilyen, mondtam h nagyon tetszik nemkell aggódnia, de ha kezdi elérni azt a pontot amire húzom a szám akk fogok szólni. Igy is lett. Gyors fogyott kicsit, elvolt egy ideig, megint visszahizott közben folyton ezt játszódott amiről írsz
2020. szept. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

Én anno 1x kérdeztem rá, azt a választ kaptam, hogy így is tetszem, de akkor tetszettem a legjobban, amikor összejöttünk.


Na most az igazsághoz hozzátartozik, hogy mi együtt híztunk, együtt zabáltunk össze mindent.


Úgyhogy szépen elkezdtünk együtt mozogni járni.


Rólam lement 14 kg, ő meg feladta a harcot, de engem nem zavart, nekem macisan is tetszett. :)

2020. szept. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hány kg?
2020. szept. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
153cm és 70kg
2020. szept. 24. 08:47
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
6 Uhh az már elhízott kategória. Előtte sem volt vékony.
2020. szept. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
De volt ő 53 55kg is..
2020. szept. 24. 09:14
 9/16 anonim ***** válasza:
31%
Igen, ki tudtam számolni. Persze, ízlések és pofonok, de egy 153cm-es nő nem vékony 55 kgval. Ez olyan biztos, minthogy itt ülök. Tehát nem bántani meg beszólogatni akartam, csak ez tény. Már akkor is kicsit pufi volt.
2020. szept. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%
Majd szülés után lesz az 90-100 kg is. 😁
2020. szept. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!