Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek bosszut kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bosszut kellene alnom?

Figyelt kérdés
Van egy lany akivel tavkapcsolatban vsgyok mar masfel eve, lassan az osszekoltozes kovetkezne, en mindenemet erre tettem fel, nagyon szeretem ot, a barataim hanyagoltam miatt, teljesen csak o es a munkam jelentettek az eletem. Nemreg viszont kiderult, hogy o vegig atvert azzal, hogy csak engem szeret, meg nincs neki mas, hittem neki, amikor valami gyanus volt, akkor kimagyarazta magat mindig en meg elhittem neki. Kozben meg mas csavokkal is kavart, tobbel is, most derult ki, talan meg is csalt, de ez valoszinuleg sosem derul ki. Tonkrementek baratsagaim es meg a csaladommal is romlott a kapcsolatom, mert tenyleg minden szabadidomet o toltotte ki. Es errefel kiderul, hogy talan sosem szeretett csak kellett neki valaki aki folyton torodik vele. Nekem viszont mindenem megvan ahhoz, hogy tonkretegyem. A baratait kibeszelte a hatuk mogott nekem, hogx mennyire utalja oket. Meztelen kepeket kuldott magarol nekem stb. Olyan dolgok amivel az egesz eletet tonkretudnam tenni. Es oszinten nagyon faj amit velem csinalt es ilyenkor mar nem tudok arra gondolni, hogy szeretem vagy inkabbmar csak szerettem. Hanem csak arra, hogy o is erezze a fajdalmat amit en es hogy tobbet senkivel ne tegyen ilyet kapjon egy lecket.
2020. szept. 24. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Ha le akarsz süllyedni az ő aljas, szánalmas szintjére, akkor hajrá. Tanulni nem fog belőle, a jelleme nem fog emiatt változni.
2020. szept. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
A helyedben én nem süllyednék le a szintjére, teljesen ignorálnám. Próbáld meg túltenni magad rajta.
2020. szept. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Mi a tanulság számodra?

Senkinek és semminek nem szabad alárendelni magadat.

2020. szept. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Ha bosszút is állsz - nem megy vissza hozzád. Jó voltál a lába kapcájának, közben másokkal fekhetett le.

Ne akard a kutya fejét erőszakkal az asztalra húzni.

Tedd túl magad rajta, ne állj bosszút.

2020. szept. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Itt cseszted el: "teljesen csak o es a munkam"

Mindegy ki, ezzel a mentalitással előbb-utóbb elhagyott volna. Unalmas vagy.


Nincs értelme bosszút állni. Tanulj az esetből.

2020. szept. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Azt vágod ugye, hogy annak jogi következményei is lehetnek, ha te a képeit mindenhová feltennéd, vagy ilyesmi? Meg ezzel a bosszúval nem lennél jobb ember nála, semmivel sem. A bosszú sohasem lehet megoldás, plusz már eleve bele sem szabadott volna menned ebbe a "csak ő az életem" dologba. Ez nem egészséges dolog, szóval én inkább azt ajánlanám, hogy a könnyebb feldolgozás érdekében fordulj szakemberhez, esetleg írj naplót! :)
2020. szept. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Ne állj bosszút, nem lesz jobb neked se, viszont egy pszichiáter nem ártana, kicsit átbeszélni. Talán túl hamar adtad át magad ennek az érzésnek.
2020. szept. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
17%
Állj, bosszút!
2020. szept. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!