Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez betegsegre utalhat?

Figyelt kérdés

Egy eve vagyunk egyutt a parommal, elmondasa szerint nehez gyerekkora volt.

Olyan meghokkento dolgokat tud szamomra mondani ami lehet csunya dolog de nem hiszek el, es ez rendszeres kezdem nagyon furcsalni is, es mikor egyszer egyszer ugyanazt a tortenetet meselte csak maskepp vagy massal es visszakerdeztem temreszetesn en kevertem ossze, vagy ha mondott vmit es kesobb feljott arrol a szo aztan beszolagat arra felig meddig humorral hogy en valakivel osszekeverem.

A tortenetek a kovetkezok:

Puszta kezzel olte le a sajat kutyajat miutan annak kiskutyai szulettek es megvadult az edesanyja utan kapott.

O ezzel meg azzal is ismeri egymast, szurrealis okokbol.

Gyerekkoraban olyan szegenyek voltak, hogy tyukszart evett

Alkoholista volt 16 evesen (konnyen megesik, de a jelenlegi es korabbi elethelyzete nem igazan erre ad hagyatkozni.)

Rengeteg ingatlana volt 20 evesen amit kesobb nav feljelentesbol elvettek tole


Hasonlok.... en ezeket meghallgatom de sokszor mar kiakasztoak ezek a megjegyzesek es sokszor masok elott is meggyozodessel meseli

Nem akarom megkerdojelezni, de a megerzeseim alapjan ezek nagyon de nagyon nem igazak.


Es alapjaraton egy oszinte ember, meg nem szajhos de ilyen lehetetlen tortenetekkel kepes eloallni par havonta egyszer ketszer. Nem mondok ra neki semmit, de az utobbi idoben mar sokszor megkerdojelezem az egeszet, es h ez mire jo foleg velem szemben.

Annak ellenere hogy ma egy nagyon jol kereso munkahelye van, szakmajaban dolgozik.


33 eves, koszi a valaszokat


2020. szept. 25. 13:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdőjelezd csak meg, ezek tuti nem igazak. Mániákus hazudozó, viszont ez nem önálló kórkép, hanem valaminek a része. Szócal fixen beteg.
2020. szept. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

"Gyerekkoraban olyan szegenyek voltak, hogy tyukszart evett"


Hát ez biztos nem igaz. :-)))))


Valami személyiségzavara lehet.

Óvodáskorú gyerekeknél fordul elő, hogy abszurd történeteket mesélnek magukról. Lehet, hogy párod személyisége megragadt valami infantilis szinten.

Érdemes figyelni, hogy ilyenkor mi a célja a mesével. Általában az, hogy meghökkentő legyen, hogy figyeljenek rá. Talán gyerekkorában kevés figyelmet kapott.


Őszintén szólva több okosságot nem tudok mondani. Sem arról, hogy ez milyen személyiségzavar lehet, sem arról, hogy mit lehet tenni vele.

2020. szept. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Koszi, igen irtam az elejen hogy nehez gyerekkora volt, ami igaz is.

De teljesen ugy erzem sokszor viselkedeseben is olyan mint egy nagyra nott gyerek, mint ahogy irtad is h ez ovisoknal jelenik meg......

2020. szept. 25. 13:16
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen pontosan én sem tudnám megmondani,hogy milyen személyiségzavara van de valami biztosan.

Kényszeres hazudozó.

Próbáltad már esetleg szembesíteni?

Tudom írtad,hogy amikor másképp mesélte rákérdeztél.

De én úgy értem,hogy konkréten kerek perec a szemébe,hogy tudod,hogy hazudik és miért csinálja ezt?

2020. szept. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hári János szindróma, ha ismered a mesét.


Tudod hogy mind azt tanácsoljuk, hogy szakíts vele. Vagy maradj vele, jöjj rá ugyanerre hosszú szenvedések árán 5 év múlva. Csak pls akkor már ne panaszkodj, hogy te ezt nem tudtad előre, hogy nem kéne vele maradni.

2020. szept. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is kitalál dolgokat, habár nem ennyire extrémeket..

Én többször a fejéhez vágtad már, hogy MIÉRT jó MINDIG hazudni, főleg NEKEM?


válasz: megszokás, tudom, hogy ez már gáz...


Orvoshoz kéne mennie, mert ez nála nem rég alakult ki.. (remélem, hogy nem éveken át hazugságban éltem..)

2020. szept. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
kamucsászár a srác
2020. szept. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24%
És egy ilyennek jut finom, meleg, nedves, punci...más meg verje a munkahelyén, a WC-ben. :(
2020. szept. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%

"uszta kezzel olte le a sajat kutyajat miutan annak kiskutyai szulettek es megvadult az edesanyja utan kapott."

Na itt el is köszöntem volna, és nem azért mert jajjde állatimádó vagyok.

2020. szept. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez beteges kamugép az tuti.
2020. szept. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!