Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baratommal tavkapcsban vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratommal tavkapcsban vagyunk kb 90kmre nem minden heten talizunk ahogy tudunk enis ha kijarom a kepzest felakarok majd koltozni am aztmondja o nem egybol akar mert kell penz jo oke az anyukajaval el csak megertem.. De akkor o mit akar majd?

Figyelt kérdés
Van ertelme igy ennek az egesz tavkapcsolatnak ha lehet nem lesz semmi az osszekoltozesbol? Neki am lesz 1 eve bar aztmondta lehet otthagyja azt a kepzest neha azt se tudom mitakarna majd..megvagyunk szeretjuk egymast ezzel nincs problema de nekem biztos nemlesz majd vagy plusz 2 evig tavkapcsban lenni inkabb akkor ismerkednek majd ott helybelivel igyis lassan 1 eve leszunk tavkapcsban:)
2020. szept. 26. 15:49
 1/9 A kérdező kommentje:
Nagyon rendes csak szar neha h hat ja messze van es ja igyis mire osszekoltoznenk csak 6 honap mulva tudnank en kb akkor vegzek es neki ja meg lenne igyis 1 eve abbol amit o vegez.
2020. szept. 26. 15:51
 2/9 A kérdező kommentje:
Vagy talan a nagy haverkaival nemkene mindig szinte osszeulni a hetvegen es a piara kiadni 2000ftot:)
2020. szept. 26. 15:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
90 km még nem annnyira távkapcsolat. Illetve az,hogy ő mit csinál a pénzével,mire költi úgyh együtt sem éltek (de ha élnétek is) igazából semmi közöd (max ha közös kasszán éennétek, és ha kicsúszna a kezéből a pénz).Amúgy köztetek nagyon nem mükődik a kommunikácoó, úgy látom
2020. szept. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ő abban a tevhitben van h kb 300ezret ott kell hagyni egy alberletre holott lehet 40 50ert is kapni...en nem pestet neztem
2020. szept. 26. 16:09
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Na, a #4 válaszod még inkább alátámasztja #3 gondolatát: nem működik a kommunikáció
2020. szept. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 vagyok. Nem vagyok Pesti, de egy komplett albérlet ahol minimum 2 szoba van és nem éleélt nem 40-50 ezer ft. Legalábbis felénk ennyiért még garzon sincs,lassan egy szoba sem.
2020. szept. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Távkapcsolat...inkább keresnél egy rendes srácot, A KÖZELEDBEN.
2020. szept. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Pont az h az itteniek atvertek
2020. szept. 26. 17:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak azt verik át,aki hagyja magát
2020. szept. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!