Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácstalan vagyok. Szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok. Szerintetek? Többi lent

Figyelt kérdés

Kb. 6 hónapja vagyok együtt egy lánnyal, aki pár évvel idősebb tőlem. Nem egyszerű a kapcsolatunk, mivel munkatársak vagyunk, de nem egy helyen dolgozunk. Nagyon vonzódunk egymáshoz. A kapcsolatunkat nem vállaltuk fel. Minden hétvégén találkozunk, igaz 1-2 éjszakát alszok ott. Minden nap beszélünk, este órákat telefonálunk. Viszont nem bízok meg benne 100%-osan. Szeretjük egymást. A probléma ott kezdődik, hogy sajnos kevés ideje van találkozni velem, ezért úgy érzem, hogy elhanyagolt az elmúlt 1-2 hónapban. Munkám során megismerkedtem egy jóval fiatalabb lánnyal.


Ő mindenben más, mint a mostani. Ragaszkodik hozzám, sokat keres, érdeklődik irántam, több figyelmet kapok tőle. Múltkor elcsattant több csók is.(ez volt eddig a maximum) Igaz, hogy én nem bízok a páromba, de sajnos azt éreztem, hogy nem fordít rám elég időt és figyelmet.


Nem tudom, mi tévő legyek. Tudom, hogy gerinctelen dolog volt megcsalni őt, de én az az ember vagyok, aki szereti, ha törődnek vele. Viszont elhagyni nem tudom, mivel szeretem őt. Nagyon bánom, amit csináltam, viszont az új lányt sem akarom megbántani.


Valakinek van valami, normális tanácsa?


2020. szept. 27. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
háááttttt.... ez el lett cseszve. Amennyire lehet tisztázd a vonalakat. Főleg magadban. Az egyik kuka, a másikat kell tovább vinni. Neked nem való, hogy mindkettő meglegyen:)
2020. szept. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem bízol meg benne TE, amikor TE vagy az, aki másnál keresed a vígaszt? Mondjuk, mindenki magából indul ki...

Meg is szólaltál már? Mondtad a barátnődnek azt, hogy mit érzel, vagy csak sunnyogsz és hátbaszúrod azzal, aki kicsivel több figyelmet ad neked? Érdeklődtél már, hogy miért hanyagol téged? Lehet a munkájával van sok gondja, vagy csak kimerült és észre se veszed ezt rajta.

2020. szept. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A bizalmatlanság felőröl egy kapcsolatot, pláne ha hozzájön az is, hogy ha azt érzed a másik nem ápolja eléggé a kapcsolatotokat. Sajnos sokaknál a munka miatt nehéz megoldani a gyakori találkozást. Jelen helyzetben a mostani pároddal kell megbeszélned, hogy ez neked kevés amennyit találkoztok, illetve folyton agyalsz azon, hogy ha nem veled van akkor kivel lehet? Ha nem tud több időt szánni rád, akkor meg ne szédítsd tovább, hanem lépj tovább!
2020. szept. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lol, te csaltad meg, és még te nem bízol meg benne? 😂😂😂
2020. szept. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!