Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harom gyereket szultem a paromnak, megsem vett felesegul. Nemreg kiderult szeretoje van. Neki azt irta hogy ha elobb talalkoztunk volna felesegul veszlek. Nem tudja hogy tudom. Hogy alljak bosszut?

Figyelt kérdés
2020. szept. 28. 20:11
1 2
 1/14 Noren1989 ***** válasza:
75%

Ejtesd teherbe magad negyedjére egy màsik férfivel, és írasd vele alà az apasàgit.


Deal?

2020. szept. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
Bosszút? Miért kellene bosszút állnod? Nem igérte soha hogy holtodiglan holtáiglan. Egy bosszúálló gyerekgyárat én sem vennék feleségül szivesen.
2020. szept. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen felesleges a kérdés, de nem bírom megérteni, minek szültel neki hármat.
2020. szept. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Költözz el tőle. 50% gyerektartas elég szar tud lenni...
2020. szept. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Neki is kamuzik nem esett le?:D
2020. szept. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Neked még sosem mondta?
2020. szept. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%

A házasság nem egy "jutalom" vagy "fizetség" amit úgymond kiérdemelsz azzal, hogy sorra szülöd neki a gyerekeket. Hanem egy döntés, amit azért jobb esetben közösen hoztok meg. Az a te hibád, hogy háromszor is szültél neki házasság nélkül, ha ez neked amúgy fontos lenne. De cserébe vigasztaljon, hogy akkor is lenne szeretője, papírtól függetlenül, szóval nem ezen múlik.

Ne állj bosszút, simán csak emelt fővel távozz. Minden másból csak te jössz ki szánalmasan.

2020. szept. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

Akkor passzolhatod neki a gyerekeit is neha a szeretövel akkor vegye is ki a részét.

Te meg szabad lehetsz kicsit legalabb :)

2020. szept. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%

"Három gyereket szültem a páromnak"? Véletlenül nem mindkettőtöknek?


Most komolyan, biztos nem úgy értetted de úgy hangzik mint mikor a főnök lecsesz kb engem hogy "vettem neked egy új szerszam készletet és mégsem tudod megcsinálni?..."


Most már ha szeretője van csak azt teheted hogy elhagyod, vagy pedig úgy csinálsz mint aki nem tud róla és megpróbálod visszahódítani. Mi ennyi infóból nem fogjuk tudni miért ment félre, gondolom ezer oka van, kettőn áll a vásár

2020. szept. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
19%
Bosszút állni? Köszönd meg, hogy veled van, és van hol laknod, meg van mit zabálnotok!
2020. szept. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!