Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavar ha talàlkoztok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar ha talàlkoztok a jelenlegi pàrotok exèvel?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg olyannal akivel tudjàtok volt testi kapcsolata?


Engem nagyon zavar ès màr a gondolat is kikèszìt hogy talàlkozunk valamelyikkel valahol. Minden volt baràtnőjèt, szeretőjèt szebb nőnek làtom, mint sajàt magam. Szebb arc, jobb test.. Egyàltalàn nincs önbizalmam...

Pròbàlom fejben helyretenni, hogy mikor màsokkal volt èn mèg a kèpben sem voltam. De olyan rossz hogy màs is tudja milyen vele.. :(

Egy kapcsolatomban sem èreztem ilyet. Nagyon nagyon szeretem. Lehet ezèrt?

Hosszù tàvon nem tesz jòt a kapcsolatunknak tudom. De jòl jönne valami ötlet, vagy tanàcs hogy ki hogy kezeli/kezelnè ezeket a dolgokat.



2020. júl. 5. 00:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
De most veled van
2020. júl. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Van aki ezt a szöveget még beveszi neked?:D
2020. júl. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy percig se... amikor volt részem ilyenben az az adott lányt zavarta, mert jól kitárgyaltuk:)
2020. júl. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Egyáltalán nem kellene foglalkoznod ilyesmivel, az exeit meg ne nézegesd, az összehasonlításnak semmi értelme. Azért van veled, mert téged szeret. Ha véletlenül összefuttok az neked a legkevésbé kínos.
2020. júl. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
#2 sajnos ìgy van ahogy leìrtam... :(
2020. júl. 5. 01:41
 6/16 anonim ***** válasza:
56%
Szerencsére mindketten ott tartjuk az exünket, Ahova valók: a múltban. Köszönésen kívül egy szóra sem méltatom őket. Szép is lenne, ha hagynám, hogy ezek az emberek bármilyen kételyt vagy rossz érzést váltanának ki a jelenlegi páromból.
2020. júl. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igazàbòl okom nincs kètelkedni. Mert nem beszèl ròluk. Nem hozza fel ôket tèmàba. Nem is èrdeklik őt, nem kommunikàlnak. Èn vagyok egy ilyen ,,talàlka,, utàn bepöccenve.... :(
2020. júl. 5. 02:11
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
Én a jelenlegi párom exével szoktam inni. :D Jó, kb 8 éve jártak már és tini szerelem volt. De engem egyáltalán nem zavar.
2020. júl. 5. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem igaz, hogy senki nincs ìgy. Akkor tènyleg nem vagyok normàlis.

Bàr ez az egèsz visszavezethető az első szexre, ami nem jött össze az ő rèszèről. Sőt. Mert annyira stresszelt ès megakart nekem felelni, hogy nem is igazàn volt mondhatò szexnek.

Bennem ez először azt az èrzèst keltette, hogy nem vagyok szàmàra vonzò sem nőies. Kellett pàr alkalom mire működni tudott a dolog.

De èn ezt először nem tudtam, hogy annyira fèlt tőlem. Mostmàr minden szuper. Kiismertük egymàst.

De ez annyira bennem maradt lelkileg. Főleg olyan formàban, hogy nem vagyok vonzò.

Ès nem verni akarom a mellem, de sosem törtènt mèg velem ilyen eddig. Mindenkivel működött elsőre..

2020. júl. 5. 08:31
 10/16 anonim ***** válasza:
82%

#9-es Te még azt sem érted, amit megmagyarázott neked???

Nem azért nem működött, mert nem vagy elég vonzó, hanem azért, mert nagyon vonzódik hozzád. Ezt inkább bóknak kellene elkönyvelned, semmi okod hogy tüskeként hordozd.

2020. júl. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!