Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak neki még egy esélyt?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon tetszik, kb 2 hete felvettt msn-re jokat beszlgettünk,nagyon jol talált a szo meg minden s a randizás is szobajőtt,mivel akkor nem volt alkalmas megbeszéltük ,hogy néhány nap mulva találkozunk,a részleteket majd megbeszéljük sms-ben vagy msn-en de azota eltünt(mármint msn-ről) ugyhogy majdnem 2 hétig nem beszéltnük.Errefel tegnap irt sms-t hogy sajnálja ,hogy eltünt es szeretné ha megbocsájtanék neki es ha adnék neki még egy esélyt mert nagyon tetszem neki stb.

Na akkor adjak neki még egy esélyt vagy inkább lépjek tovább?


2010. aug. 7. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet nem ért rá vagy egyéb dolga volt, azért tűnt el. De ha már megkeresett akkor nem reménytelen, szerintem adj neki esélyt.
2010. aug. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én a helyedben adnék. bár én nem kaptam
2010. aug. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
adj neki esélyt. ha nem adnál úgyis megbánnád.
2010. aug. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem is adj neki még egy esélyt. :) Sok sikert.
2010. aug. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
azzal semmit sem veszítesz ha találkozol vele, gondolom nem 10 éves vagy,azt csinálsz a találkozás után amit akarsz, ha kedves és látszik rajta hogy normális nem egy gyökér habiszti guszti, akkor zsírságvan, ha ellenkezőleg,akkor találkoztál vele, egy délutánod elment, esetleg még moziba is elvitt ingyen x), aztán mondod neki h bocsi de viszlát :)
2010. aug. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!