Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek adjak még egy esélyt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek adjak még egy esélyt?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja majdnem összejöttem egy sráccal. Aztán bejelentette, hogy "nem érez már semmit", úgyhogy nem lett belőle semmi. Sírtam nem keveset, de aztán beletörődtem, az érzéseim is elmúltak, túl tettem magam rajta. Múlthéten viszont az egyik barátnőmnek azt mondta, hogy megint belémesett, és engem akar. Én tudtam már másfél hónappal ezelőtt is, hogy ez lesz. Most azonban nemtudom, hogy mit tegyek. Adjak neki még egy esélyt és próbáljuk ki hogy működni fog-e? Vagy hagyjam és mondjam meg neki hogy már nem érzek semmit?
2011. júl. 5. 13:48
 1/4 Dexy ***** válasza:
100%
Ha valóban akar valamit, akkor keparni fog utánad, kéresd magad. Ha nem lép, kakild le.
2011. júl. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Látom neked is sok időd van ilyen hülyeségeket ki írkálni :-)
2011. júl. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első: köszönöm a választ :)

Második: neked is sok időd van a gyakorikérdéseken böngészni, és feleslegesen irkálni 1-1 kérdéshez.. dehát egészségedre ;)

2011. júl. 5. 13:53
 4/4 qmen ***** válasza:

Nekem már itt homályos:

'Másfél hónapja majdnem összejöttem egy sráccal. Aztán bejelentette, hogy "nem érez már semmit"'


Tehát össze sem jöttetek, nem jártok és "MÁR" nem szeret? :) Akkor mikor tette?

2011. júl. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!