Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Várassam még kicsit, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várassam még kicsit, és maradjak vele hűvös, vagy adjak neki még egy esélyt?

Figyelt kérdés
Egy srác bevallotta nekem, hogy már régóta szeret, csak valahogyan addig mindig volt mindegyikünknek valakije. Két hete nála aludtam,ölelkeztünk és csókolóztunk, de ennél nem volt több. Másnap reggel bűnbánó fejjel azt mondta ez nem fog menni, mert ő túl jó hozzám, és ő egy paraszt, engem meg nem akar megbántani. Másnap megdugta az exét. Én mondtam neki, hogy velem így nem viselkedhet, elküldtem a francba és kiadtam az útját. Utána mindent megtettem hogy elfelejtsem, új emberekkel ismerkedtem és rögtön találtam srácokat, akik sokkal figyelmesebbek. (Egyelőre...) Ebben a két hétben azt hallottam a barátaitól, hogy maga alatt volt, ivott rengeteget, szétcsapta magát. Most újra elkezdett közeledni és szeretné, ha megbocsátanék neki. Már majdnem sikerült elfelejtenem, de most mindig ott terem a közelemben és így nehéz, mert nem múlt el minden érzésem iránta, és ezek után is megtudnám ölelni és szeretni. De sajnos, ha arra gondolok, hogyan viselkedett és milyen hülye okokra fogta, hogy ne is találkozzon velem, dühös leszek. Egyszerűen nem tudom mit akar, mert nehezen nyílik meg. lőttem már sokat csalódott, eddig ezt láttam a dolog mögött. De közben én is sérülök, és nem tudom, mennyire merjem visszaengedni az életembe.
2011. máj. 16. 17:49
 1/1 JandN válasza:

Szerintem becsüld, hogy tisztában van vele, hogy még nem akar komoly kapcsolatot, hódítani akar és többre tart egy hódításnál.

Viszont ebből fakadóan szerintem még nincs itt a ti időtök.

A szűz Mária effektus meg gondolom nem kell magyarázni...

2011. máj. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!