Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam. Hogyan heverjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam. Hogyan heverjem ki? Adjak neki még 1 esélyt, vagy már ne?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok. a kapcsolatunk elején a barátom regisztrált 1 társkeresőre, állítolag nem ismerkedett. De elmondta... és oda is adta az oldal jelszavát, én is kipróbáltam nem igazán akarják törölni, mert azt irja ki h a törlés karbantartás miatt szünetel.


Bepánikoltam, hogy mi lesz ha megcsal...és tegnap szakítottam vele. Azthittem szétszakad a szívem, félek bízni benne.

Sírt...sosem láttam még sírni de ugy sírt, hogy én nő létemre nem sírtam még úgy... kb 1órán át...

Nagyon hiányzik már most.

Azt mondta ő akkor sem csalt meg és soha nem is csalna meg. És igen bevallja azért regizett mert akkor még nem volt belémesve. És miután regisztrált rá 2héttel törölni akarta magát... de akkor sem engedték most rasszista képeket, szöveget rakott ki, hátha törlik. megnéztem tényleg azt rakott ki.

Viszont az volt kint neki hogy EGYEDÜLÁLLÓ.

De senkivel se levelezett meg ilyesmi...


És szívem szerint vissza mennék és megcsókolnám és aztmondanám :"Szeretlek"

De az eszem a látottakat hozza fel és hogy már nem tudnék bízni. De így is fáj:(

Felajánlottam hogy legyünk barátok...de aztis csak azért hogy ne veszítsem el. Ő ÉLETEM ELSŐ SZERELME.


2011. jún. 19. 10:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
ha ennyi miatt szakítottál vele, tényleg jobb lesz neki nélküled. már bocsika!
2011. jún. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

érdekes vagy... semmit sem csinált szegény

én visszamennék hozzá

bárcsak ami a helyzetünk is ilyen volna :( én nem tudok már visszamenni az én páromhoz pedig mindennél jobban szeretem


gondold át, hisz ő bizonyította neked hogy szeret

mennyi idős amúgy?


21L

2011. jún. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

Végülis nem csinált semmi rosszat, nem csalt meg, nem kezdett ki mással ... szal sztem jár neki még 1 esély.

Am meg a pasik nem sírnak csak úgy...

2011. jún. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Hű....nem igazán értem: mi a bajod a sráccal? Hogy őszintén elmondta a társkeresőt, amit nem tudott törölni, odaadta a jelszót, hogy megbizonyosodj a saját szemeddel arról, hogy nem érdekli? Vagy rosszul olvastam, és megcsalt? Flörtölt valakivel? Láttál olyan levelezést, amit melletted folytatott?

Nem, ne legyetek barátok, mert olyan nincs. Főleg frissen.

Menj oda, és kérj bocsánatot. Megbántottad a saját hülyeségeddel, kreáltál valamit, és még az a szerencsétlen volt megzakkanva. Hozd helyre.

2011. jún. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
30%

Szia!


Már tegnap is olvastam a kérdéseidet, de leírták már ott előttem, amit akartam volna írni. Egyáltalán nem szép dolog, amit a barátod tett, sőt. De ebben az esetben én adnék neki még egy esélyt. Hazudott, ezen már semmi nem változtat. De valamenyest enyhít a dolgon, hogy most bevallotta, és hogy "csak" ennyi volt, nem "igazi" megcsalás. Szerintem még egy esélyt megérdemel (de akkor azt becsülje meg, és ez legyen az utolsó ilyen húzása).

2011. jún. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Jegyezd eg, ha valaki csak regisztralt, de nem latogtja a tarskereso lpot, akkor ninccs semmi. Lehet regisztralva 5 evig, na es.

Te bepanikoltal, O 1 ora hosszat (?) sirt. Na szepen nezhettek ki egyutt. Tudod egy masik ember az nem jatek, csiki-csuka, add vissza a babaruham. Vagy megbecsulsz valakit, vagy nem es menjen. Ha most visszakonyorgod magad, es O ha abbahagyta a sirast es visszavesz, ott van az esely hogy fejedhez vaghatja ezeket a dolgokat. Legkozelebb ne hisztizz, gondolkodj.

2011. jún. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Még fiatalok vagytok. amikor én ennyi idős voltam, ugyanezt csináltam, mint te. minden apróságra szakítással reagáltam, így a 3 éves kapcsolat alatt vagy 50x szakítottunk. egy valamit jegyezz meg, amire én már ráég rájöttem szerencsére: ha valami baj van a kapcsolatban, akkor nem ordítsd neki, h szakítasz. kérj időt. 1 hetet, 3 napot, ahogy van. és azt döntsd el, semmi mást: meg tudsz-e bocsátani avagy nem. illetve olyan-e a probléma, amit el lehet felejteni, vagy olyan, ami előjön újra. mondok egy példát: ha azért szakítasz vele, amiért most pl, és végiggondolod. mert ugye most azt tetted, rájössz, h nem is haragszol. ez egy egyszeri, felejthető dolog. ettől még újra lehet kezdeni. de a másik eset, ha mondjuk megcsalt úgy, hogy hónapokig szerelmi viszonyt folytatott, és te az ilyesmit képtelen vagy megemészteni, és tudod, h a bizalomnak és a tiszteletnek vége, akkor nem szabad újrakezdeni, mert jön vissza ugyanaz a probléma. tehát újrakezdéskor annyit kell eldönteni, hogy túl tudsz-e lépni a dolgon, vagy nem. ha igen, akkor hajrá. megjegyzem, ez egy apróság. ennél sokkal rondább dolgokat szoktak a pasik alakítani. majd megtudod.
2011. jún. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Hát Te nem vagy normális. Szegény pasinak jobb lesz nélküled, sírdogáljon más mellett.
2011. jún. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Rohanj vissza hozzá:) Nem tett semmit, az egyáltalán nem meglepő, hogy 2 hét után regisztrált,hiszen nem tudhatta mi lesz kettőtök közt. És az, hogy elmondta éppen hogy okot ad rá, hogy megbízz benne! Egy ilyen kis butaság miatt ne hagyd veszni a szerelmet!

Írj, hogy mi lett, nagyon kíváncsi vagyok.

2011. jún. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek aki válaszolt.

Nos... nemtudom jól döntöttem-e a szívemre hallgattam és nemrég felhívtam... mondtam hogy megbocsájtok mert szeretem, hallottam hogy elérzékenyült, énis elsírtam magam.

Azt mondta ma szeretne találkozni ugy ahogy eredetileg is terveztük...

És mondta hogy igéri nem játssza el a bizalmamat mert szeret és értem bármit megtenne, és akkor sem csajozott, és amilyen oldalakra évekkel ezelőtt regisztrált és a mail fiokjában megtalálta arról is törölte magát... és mostmár tényleg nincs több ilyenje.

2011. jún. 19. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!