Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek? Szakítanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Szakítanátok?

Figyelt kérdés
4 éves kapcsolatom van. a 4 év alatt iskolaidőben mindig csak hétvégente találkoztunk. Jól elvagyunk. De a szerelem helyett már csak szeretet van. Most a kollégiumban van egy fiú, akibe azt hiszem tudnék szerelmes lenni. De félek. Nem tudom mennyire van értelme a mostani kapcsolatomnak, így hogy egy héten két napot találkozunk, akkor is csak este. Kezdem beleélni magam, hogy ezzel a fiúval egy koliban lakunk, mindennap együtt vagyunk valamennyit. Ez tényleg párkapcsolat lenne. de a mostanit nagyon hiányosnak érzem a kevés találkozó miatt. De félek őt elhagyni. Mert ez a szeretet viszont nagyon erős, és valahogy nem tudom magam elképzelni nélküle.
2011. szept. 29. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

hasonlóan vagyok...bár a találkozással nem lenne gond, de szintén 4éve együtt, és nem vagyok benn biztos hogy még szerelem ez, főleg hogy van egy osztálytársam aki túl jó fej...viszont a jelenlegi párommal képzeltem/képzelem az életem...remélem csak fellángolás :S

22L

2011. szept. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Már rég tudjátok, hogy mit kell tennetek, azért nem meritek meglépni. Egy szerelem nélkül,i kapcsolat addig tart, amíg nem jön valaki, aki iránt fellobbantok. Amíg a punnyadt kapcsolatodban ásítozol, lehet, hogy elmegy melletted a szerelem. Én nem hagynám.
2011. szept. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
beszéld meg vele ezeket a dolgokat, sokkal jobb lesz, és ha nem tud azon változtatni akkor nem szeret eléggé.
2011. szept. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is igy voltam,iagz heti 2x pár óránál több találkozással,de szerelem nulla.szintén 4 év után.

Voltak más problémák is,nem túl nagyok,csak sok apró.


Meg egy nagyon helyes pasi,akivel napi 8-10 órát együtt kellett lenni.

Ma már ő a párom,és több mint 4 év után sem múlt el a szerelem.

Nem bántam meg sosem az akkori döntésem,még ha akkor fájt is és fájdalmat kellett okoznom.

2011. szept. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%

Most szerelmes tudnál lenni egy újba - meddig? Aztán abból lesz szeretkapcsolat...

Ha 4 évente akarsz cuccolni és továbbröppenni, mindig újra és újra, hát tedd, de előre szólj az áldozataidnak, hogy benned ne keressenek komoly kapcsolatot!

2011. szept. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

Lebemann: Itt nem csak ezzel van a gond, hogy elmúlt a szerelem. Hanem előreláthatólag még legalább 3 évig nem tudnánk megoldani, hogy többet találkozzunk. És ez így nagyon kevés egy igazi kapcsolathoz.

2011. szept. 29. 21:46
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
Lebemnan-nak igaza van abban, h előbb utóbb nem árt megállapodni, és ahhoz nem feltétlenül kell szerelem, csak kölcsönös szeretet és ragaszkodás. De úgy érzem fiatal vagy még ehhez, bár nem írtad hány éves vagy. (Én is ugyanígy vagyok, csak már 5 éve vagyunk együtt.) Gondolom nem akarsz innentől egy szerelem nélküli kapcsolatban élni egész életedben, akkor meg jobb most kilépni belőle, mint húzni az időt.
2011. szept. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*Lebemann
2011. szept. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok. és igen még vágyom szerelemre.
2011. szept. 30. 11:09
 10/10 anonim ***** válasza:
62%
Nem kötekedni akartam, csak sajnos sokan nagyon felszínesek és a párkapcsolatot is csak addig tekintik párkapcsolatnak, amíg a biológiai ösztönök és a hormonok tombolnak. Ha ez lejjebb megy, akkor mehet a kapcsolat a levesbe. De természetesen megértem, ha egy 19 éves lány igazi szerelemre és ösztönszerű érzelmek megélésére vágyik.
2011. szept. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!