Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kapcsolatunk teljesen mások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolatunk teljesen mások köré épült és nem tesz ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Korábban feltettem egy kérdést, de azt sokan túl hosszúnak vélték. Szóval röviden:


A barátnőmmel mindketten 25 felettiek vagyunk. Sajnos szinte soha nem tudtunk kettesben lenni. Ha úgy is lenne, akkor is valaki zaklatja a családjából telefonon - oly mértékben, hogy sírógörcsöt kap néha. Szóval elrontják az egész programunkat, nincs privátszféránk.


Én hiába támogattam hogy menjen a barátnőkkel: Balaton, nyársalás, közös programokra is adtam nekik ötletet - nem is zavartam olyankor és tényleg örültem neki, hogy ha elment, mert úgy gondolom így lehet teljes az élete és a kapcsolatunk is.


DE a családja nagyon durván nyomja a dolgokat. Az elmúlt 2 és fél hétben összesen 1 szabad délutánunk volt együtt kettesben. A hétvégén a nővére minden ok nélkül ordibált velem egy családi rendezvényen. A barátnőm válasza: ő a testvére és szereti és vele is szeretne lenni.


Annyit kértem tőle csak, hogy annak ellenére, hogy a többi szeretteivel is van - aminek örülök - legyen nekünk is kapcsolati életünk. 2 és fél hét alatt 1 délután és azután,hogy támogattam hogy együtt legyenek, csak kértem hogy legyen nekünk is személyes terünk azt kaptam üzenetbe hogy: "tudja hogy nekem fáj ha másokkal is találkozik"...


Szakítottam vele, mert elveszítettem a bizalmat és a hitet. De nagyon szeretem...



2020. okt. 1. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs miről beszélni. Amíg nincs gyerek, egy kapcsolat két emberről szól, nem fér bele, hogy te a harmadik, negyedik vagy ötödik legyél csak a számára. Abnormális a hozzáállása. Majd pár szakítás után rájön ő is.
2020. okt. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Most nagyon fáj, de idővel hálás leszel magadnak a döntésedért. Túl fogsz rajta lépni és találni fogsz olyan nőt, akivel egyezni fognak a prioritásaitok, utána már azt nem fogod érteni, hogy egy ilyen nőt hogy tudtál valaha is szeretni. Kitartás, elmúlik.
2020. okt. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Én íz kitettem volna egy ilyen embert. Dedós, nem lehet vele mit kezdeni.
2020. okt. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Újdonság: megírta, hogy szeretne több időt egyedül tölteni és a családjával :) (Y) Úgyhogy elküldtem a francba....
2020. okt. 1. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!